Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon meghízta...

Mit csináljak? Nagyon meghíztam, nem tudom, hogyan fogyjak le gyorsan. Szerintetek? 13L

Figyelt kérdés
Nyár elején még 46 kg voltam, most meg 54 kg:(( Pedig igyekszek sportolni, meg kevés édességet enni, de nem tudom... Lehet az is közrejátszik, hogy egy picit depressziós időszakom van, de akkor is nagyon rossz:( Jövő héten meg megyünk úszni az osztállyal, és nem akarom, hogy fürdőruhában lássanak. Mindenki olyan vékony az osztályban, én meg mint egy tehén:( Ja, és 159-160 cm vagyok. Szerintetek, hogy fogyjak le gyorsan? Nagyon rosszul érzem magam..

2015. szept. 17. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ilyen gyorsan nem lehet lefogyni. Ha koplalni kezdesz vagy akármilyen gyors diétát elkezdesz, akkor pár kilóval könnyebb leszel, de vékonyabb nem, mert csak az izmaidból fogsz veszteni. Nem ajánlom! Viszont ha tényleg nem változtattál az étkezési szokásaidon, és úgy híztál meg, akkor orvoshoz kéne menned először, mert pl. cukorbetegség okozhatja. Az orvostól a fogyáshoz is kérhetsz tanácsot, gyerekeknek okosabb orvossal is megbeszélni, mielőtt fogyni kezdenek.
2015. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy cukorbeteg vagyok? :/ Mert régebben rengeteg édességet ettem, és apa mindig mondta, hogy cukorbeteg leszek... Vérvételen se voltam évek óta, ami kimutatta volna:( Szólok anyáéknak, hogy el kéne menni. Köszönöm a választ, ment a zöld kész:)
2015. szept. 17. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:
A cukorbetegségtől inkább fogysz. Valószínűleg többet ettél, hogy 3 hónap alatt 8 kiló felment, de még nem vagy tehén. Nyugodtan vehetsz fürdőruhát, és csökkentsd az édességet és kenyeret, meg folytasd a sportot.
2015. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!