Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Márciusig lehetséges, hogy...

Márciusig lehetséges, hogy lefogyjak 25 kg-ot?

Figyelt kérdés

Segítsetek már teljesen elvagyok keseredve. Már annyi mindent kipróbáltam de sohase sikerült.

Hogyan tudtatok lemondani azokról a kajákról amit nagyon szerettek?

Jelenleg 94 kg vagyok. Ennyi súlyfelesleggel mit kezdjek el sportolni?


2015. szept. 29. 09:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez még kimaradt: Az úszás vagy a biciklizés se rossz. S bizonyára még rengeteg mozgásforma van, ami fő, hogy ne fuss és ne ugrálj s ne erőltesd meg magad nagyon.
2015. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#9: 10 grammban inkább, térfogatban valamivel több kell hozzá. Plusz kilokalória. 90 kcal pedig elég picike, 900 kcal zsír is beleférhet az étrendbe fogyáskor (vagy akár sokkal több). Az enyémben jóval több volt, amikor még 70 kg fölött voltam és fogytam. Persze én nem ettem krumplit és tésztát. Célszerű választani vagy ha nem, akkor a kalóriaegyenleget megbillenteni megfelelő irányba. Ismerek olyat, aki mindig zsír- és szénhidrátdúsan eszik, ha fogyni akar, ha nem. Nem tud máshogyan enni, de hogy nem akar, az biztos, mert szenvedne tőle (plusz kicsit beszólnék neki, ha szinte csak gyors szénhidrátot enne egész nap s majdnem az antitézisemmé válna). De nem ez az ajánlott út, tipikusan vagy a zsírt, vagy a szénhidrátot célszerű visszafogni.
2015. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!