Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bekentem a hasam olajjal,...

Bekentem a hasam olajjal, majd betekercseltem, félbe hajtottam egy plédet, azt is a hasamra kentem és betakaroztam. Ez igy hatásos lehet? Ha nem, akkor hogy lehetne az?

Figyelt kérdés

2015. szept. 30. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted így fogyni fogsz, vagy mégis mi cél vezérelt e cselekedetre?

Helyi zsírégetés nincs, az általad vázolt verzió pedig semmit nem ér. Diétázni kell és mozogni.

2015. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem igy szeretnék fogyni.. Csak kipróbálni :D
2015. szept. 30. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A zsír nem olvadozik le rólad, miközben fekszel. Akkor sem, ha olajat kensz rá. Én sem értem, mit akarsz ezzel.

Messze a táplálkozás a leghatásosabb, s a mozgás is segít.

2015. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha extrém száraz a bőröd,arra esetleg jó lehet,vagy ha fázol éjszakánként,de másra nem.
2015. szept. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy gyönyörű, tökéletes alakú nő sem ér semmit ha belül egy nagy üresség van.
2015. okt. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hatásos. Kiizzadsz vele valamennyi folyadékot, amit aztán majd visszaiszol, viszont közben semmi mozgás, nehogy kalóriát veszíts. Edzésben tartod az izzadságmirigyeidet.
2015. okt. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az olaj jót tesz a börödnek, a fólia viszont tönkreteszi, a plédnek csak akkor van értelme, ha fázol.


Viszont ettöl fogyni nem fogsz, ahhoz sokkal többet kell tenni.

2015. okt. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ezt nem hiszem el....:))))))
2015. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de ez úgy hangzott, mint valami recept. :D Én még egy kis chiliszószt kennék rád, aztán pár órára betolnálak a sütőbe, és lehet is tálalni. :D
2015. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!