Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kezelik a betegséget, ami...

Ha kezelik a betegséget, ami miatt meghíztam, visszanyerem az eredeti alakomat?

Figyelt kérdés
Mielőtt meghíztam, lapos hasam, és viszonylag nagy melleim voltak. Sajnos a betegségemre jellemző a leginkább hasra hízás, így most a hasamhoz képest már nem nagyok a melleim (oda is híztam, de nem annyit mint hasra). Ha sikerül gyógyszerrel fogynom, akkor a mellem fog lefogyni, vagy a hasam, és ugyanazok lesznek-e az arányok mint régen?

2015. okt. 1. 14:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
fogyókúra kategória soha nem az a hely volt, ahol olyan felfogással rendelkező egyének válaszolgatnának, akik képesek értelmezni, ha azt írod, hogy a kajától hízol minden esetben... nem ők a betegségtől híznak... ha nem ennének is híznának...
2015. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem feltétlen a metabolizmus lassul, pajzsmirigynél pl hormonális a probléma ott nem nagyon lehet trükközni
2015. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, aki írt, de a kérdésemre választ nem kaptam.

Akik még nem voltak ilyen helyzetben, és úgy gondolják, hogy csak attól lehet hízni, ha valaki "túleszi" magát, azokat tudom irigyelni. Sajnos léteznek olyan szemét betegségek, ami mellett hiába nem eszel, akkor is hízol. Aki nem hiszi el, olvasson utána, mert VAN ILYEN BETEGSÉG! (Amúgy ha nem így lenne, akkor mivel magyarázzátok, hogy kezelés hatására beindul a fogyás?)

2015. okt. 4. 13:12
 14/14 anonim ***** válasza:

a genetikai adottságodtól függ, hogy vissza tudod-e nyerni az eredeti alakodat, vagy hátra marad-e egy kis megnyúlt bőr

viszont azt is vedd számításba, hogy te is öregszel, így a bőröd sosem lesz olyan, mint x évvel ezelőtt (bár nem tudom, hány éves vagy)

2015. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!