Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elegedett vagy az alakoddal,...

Elegedett vagy az alakoddal, vagy dietazol eppen?

Figyelt kérdés
Mivel vagy elegedett, mit valtoztatnal?

2015. okt. 3. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok elégedett, diétázom és mindig is fogok, az életmódváltás már csak ilyen, de ez nem jelenti azt, hogy fogyási céllal vagy hogy fogyok is. De még valamennyit kell, igen.

A hasamon van rengeteg felesleg, a fenekemet nem látom (de azt kerekíteni kellene), bizonyára a combomon is akad még, de az sokat változott.

A többi részem OK, némelyik 20 kilóval nehezebben is csontos volt.


Ketogénezek, mert az jólesik. Jó, ma épp nem, fura nap volt, de hosszú idő után végre újra van itthon némi tojás (120 db, rövidtávon azért megteszi). Szörnyű volt napi 2-3 darabbal, fogyni nem is tudok úgy, ha fejreállok se. Tojással legalább megvan az elvi esélye, engem remekül laktat :) Kalória is kell azért, hogyne, de tojással kevesebb is elég. A tojás és a zöldség a barátom.

2015. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően igen, kicsit izmosodni szeretnék, mert túl vékonyka vagyok.
2015. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen, elégedett vagyok

a nőies formám a kiegyensúlyozottságnak és a tudatos mozgásnak köszönhető

2015. okt. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

22 kilót fogytam idén,rengeteget edzek.

Igen,elégedett vagyok!

2015. okt. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
185 cm hez 60 kg kevés nagyon?:( hízni szeretnék laktóz mentes diétával lehet?
2015. okt. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat edzek és odafigyelek az étkezésre, de nekem ilyen az életmódom, így érzem jól magam. Ettől függetlenül azt hiszem, nagyjából meg vagyok elégedve magammal. :)
2015. okt. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok es sosem voltam elegedett. De nem vagyok egeszseges sem, tudom. A hasamat mindig nagynak fogom latni, ahogy a combjaimat is, 12-es BMI-vel is nagy volt, most 17-essel is az.... ez ilyen. Szoval inkabb az agyam az amit kicserelnek, nem a testem.
2015. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

21-es BMI-m van. Alapjával véve elégedett vagyok, ami nem azt jelenti nálam, hogy nem vágyom mégjobbra. Nincs konkrét diéta amit követnék, viszont a több hús-kevesebb köret híve, illetve a gyümölcsös és diófélés lány én vagyok. Amin (mint mindig is) változtatnék az a combom, és ha felkarom, amiket vastagabbnak vélek a kelleténél


20L :)

2015. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mindenki valaszat koszonom :)
2015. okt. 4. 16:53
 10/10 anonim ***** válasza:
én sem vagyok az, sosem voltam. 20 kilós fogyáson vagyok túl, de még van hova alakulni. főleg izmosabb szeretnék lenni (has, comb, fenék). Alapvetően a hasam szép lapos, csak az alsó hasamon van egy pici felesleg. azon még változtatnék :)
2015. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!