Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan epitsem be konnyeden a...

Hogyan epitsem be konnyeden a fogyokuras etrendet az eletembe?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi hogy ti hogyan csinaljatok.

7.30-kor kelek 9kor elindulok dolgozni. Este 6ig ott vagyok. 7re hazaerek es indulok a terembe.

Nem tudom hogy hogyan vigyek magammal etelt, mennyit es mit. Az ebed resszel nem igazan van gond,de a tobbi etkezessel igen.

Tudnatok nekem irni par napi peldat ?

Vagy a kulonbozo etkezesekre otleteket?

Elore is köszönöm :)



2015. okt. 4. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

én előre készítek fagyasztható kajákat, rakott karfiol rizs nélkül, rakott kelkáposzta nocarb rizzsel, stb stb. ezeka vésztartalékok. ha tudom előző este, hogy másnap rohanás, akkor este kiveszek egy adagot, és előveszem, hogy engedjen fel.


Vettem sok-sok ételhordó dobozt, van ami osztott. Egyik felébe diákcsemege mazsola nélkül(kesudió, földimogyoró, török mogyoró), másik felébe párolt répa, vagy kivi, mikor mi. ez a rágcsás. de szoktam sütni nagyon kevés ch-t tartalmazó süteményt, kb 4-5 gch/szelet, max 50 kcal. Ebből kettőt is viszek, laktak, rostdús, és nagoyn finom. Hétvégén megsütök egy nap tepsivel, elosztom a hétre.


Zsemlémet is magamnak sütöm, szintén közel ch-mentes, 66 kcal/db. Bele mehet sonka, light margarin, paradicsom, mozarella.


Lehet kapni nagyon jó kenyeret, aminek 100 grammjában 6 gramm ch van, ennekellenére mégis nagyon finom, tömör, laktató, bár kicsit drága, mindig van itthon egy csomaggal. Ebből is készítek szendvicseket.


De van hogy egy dobozba megy egy adag sóslében ázós lecsöpögtetett tonhal, saláta, paradicsom, mozarella, meg amit épp akarsz. öntet saját készítésű, pici csavaros üvegben van, helyben keverem össze, hogy jó legyen az állaga.


párolt zöldségköret + 2 szelet grillcsirkemell mehet egy dobozba, klassz lesz.


külön mini termoszban a édesítős proteines kávém, amit egész nap iszogatok, és mellé fél liter ízesítetlen zöld tea.


másfél év alatt alakítottam ki ezt a rutinomat, 40 kg-t fogytam, és nagyon szépen tartom.


A lényeg, hogy ha ebből megvan a rutinod, onnantól kezdve nyert ügyed van, mert soha sem fogsz elkóborolni a fornettis pulthoz.


Mindig legyen otthon gyorsan elkészíthető étel is, arra az esetre, ha véletlenül elalszol reggel!! Nekem ilyen pl. a tonhalas-mozarellagolyós saláta, mert nagyjából 3-5 perc alatt összerakom, az meg tökmindegy, ha amúgyis késésben vagyok.


De ha minden este rászánsz 20 perc, az is bőven elég. :)


Igazából szinte egész nap rágcsálok, pörög az anyagcserém. És persze ha teheted, otthon reggelizz.

2015. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez azért alaposan ember- és diétafüggő... Ha nekem olyan napirendem lenne, mint neked, akkor csak az ebédet kéne vinnem, plusz lenne egy vacsorám otthon, az lenne a nyugis főétkezés. Régen mindig így volt. Most már itthon szoktam lenni, így más, korábban van a vacsorám és az a kisebb, mert így ideális számomra. Nálad a kondi igencsak meghatározza a vacsora idejét és összetételét, az ebéddel nincs bajod... Reggel ráérsz otthon reggelizni, amennyiben szükséged van rá. Ha akarsz tartani kis étkezéseket, akkor vigyél olyat, amit jónak tartasz s amit szeretsz. Nekem célszerű nasi lenne az olajos mag, de mivel nem laktat jól, csak megdobja a kalóriabevitelemet, inkább csak hosszú túrázásra viszem, plusz vésztartaléknak. De én nem vagyok tipikus fogyózó, nekem rengeteg étel kell egyszerre, ami sokáig kitart, míg sokan a sok kis étkezésre esküsznek, amitől én egész nap éheznék.

Ha kis kalóriában kell jóllaknom, akkor barátom a tojás és a zöldség :) Ezt munkába is lehet vinni.

2015. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!