Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megfigyeltétek mar, hogy a...

Megfigyeltétek mar, hogy a legtobb "duci" iszonyat jokedélyu, jokedvu ember?

Figyelt kérdés

Huu, szlalomoztam itt a kategoriak kozott, aztan ebbe tettem be a kérdést. Igaz, én nem vagyok duci ( még, ha nem figyelek az leszek, szoval probalok figyelni magamra), de tény, van par tulsulyos ismerosom, lanyok leginkabb, akik annyira jopofak, viccesek, allandoan jokedvuek.

Ti is talalkoztatok mar ilyenekkel?


2010. márc. 15. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Anyukám pl. rengeteget sírt, nem kapott magára való ruhát, cukra lett, inzulint kapott, szúrkálnia kellett magát, kapkodta a levegőt, nem bírt megtenni egy hosszabb sétát, meg is halhatott volna, mert már veszélyes stádium határára jutott. Amióta lefogyott EGÉSZSÉGESEBB súlyra, sokkal vidámabb.

Sokaknak nincs akaraterejük, és tudják, hogy betegek, és a vidámsággal leplezik a bajt, mások előtt nem mindenki hajlandó kimutatni, milyen fájdalmai vannak emiatt.

2010. márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Hát én nem tudom, de nagy általánosságban, azt lehet észrevenni, hogy tényleg jobb kedvű emberek. volt osztálytársam is, ismerős stb... Én is ezt tapasztaltam :)
2010. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is megfigyeltem,bár szerintem ez csak "álca"..
2010. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Az. 10 kövér emberből legalább 9et zavarja, hogy kövér. Ezen nincs mit szépíteni.


kezdet voltam.

2010. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát akk én nem a legtöbb közé tartozom mivel ha megtetszik egy ruha és a legnagyobbat felpróbálom és csak 1 számmal kéne nagyobbnak lennie az nagyon sz*rul tud esni
2010. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sok kaja egy csomó boldogsághormont szabadít fel, nem? Én imádok enni és csuda jókedvű vagyok utána, hát, aki egész nap eszik:)
2010. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!