Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet kocka...

Mennyi idő alatt lehet kocka hasam?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. 170 cm és 64 kiló.Minden nap futok és két naponta hasizom gyakorlatokat is csinálok.Szóval kb.mennyi időbe telik a kockahas elérése?
2015. okt. 10. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Így nem lesz kockahasad,csak még jobban ki fog állni az izmok miatt.A kaja a lényeg
2015. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jajj a kaját elfelejtettem írni,persze a kalóriákat meg a szénhidrátot is nézem szóval egészségesen étkezem,így mennyi idő?
2015. okt. 10. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez így kevés infó. Egyrésztfogalmunk sincs a fehérjebeviteledről, de mondjuk a kalóriadeficitedről sem...

Neked zsírt kell leadnod és nem árt, ha izmot is szedsz fel (ezek alapvetően ellentétes folyamatok), de ki tudja azt megmondani, hogy ez Nálad mennyi időt fog jelenteni? Ha minden infónkmeglenne, akkor sem lenne egyértelmű. De nem mindegy? Ez a célod, csináld s majd meglátod.

Az életben a legtöbb dolognál nem tudod előre, hogy mikor jön el a siker, illetve eljön-e. Sosem értettem, miért akarja valaki idegenekkel megtippeltetni az ilyen bonyolult dolgot.

2015. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!