Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha fogyókúra közben...

Hogyha fogyókúra közben esténként 10-15 percet futok az megfelel valamennyire?

Figyelt kérdés
azért csak ennyi mert nem birok többet 10 max 15 pecnél nem megy több
2010. márc. 15. 22:21
 1/4 anonim válasza:

szia!szerintem elég minden este ennyit futsz akkor pár hét és többet is bírsz majd futni!De még ha javasolhatok v.mit akkor nem tudom honnan szeretnél leadni zsírt de ha fóliával jól betekered pl:combod,hasad,karod.akkor jobban égeted a zsírt így ki izzadod a mérgeket.na meg fölé jól beöltözöl és tökéletes alakod lesz:)

remélem segítettem!Sok sikert

2010. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hmm ez most sokat segitett. köszönöm szépen
2010. márc. 15. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Mint a mesében...


Szerintem inkább tényleg próbáld meg lassan növelni az időtartamot, menni fog. Én azt tervezem, hogy ha jó idő lesz, kimegyek a Margitszigetre, és váltogatom a sétát a futással, mert én se bírok sokat futni.

2010. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez nagyon kevés. Fokozatosan, lassan próbáld növelni az időtartamot, heti 3*45 percnél kezdődik az igazi hatás.
2010. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!