Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene lefogyni kb...

Valaki segítene lefogyni kb másfél hónap alatt 4-5 kg-ot? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Le szeretnék fogyni egy kicsit.

Valakinek lenne kedve segíteni vagy velem csinálni a fogyózást?



2015. okt. 13. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

tippeket tudok adni

sargakapszula.hu az egy jó könyv erre

2015. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ártana, le írnál magadról valamit, fiú/lány, hány éves, milyen magas, hány kiló, miket szoktál enni, mennyit mozogsz. Enélkül max. annyi tanácsot lehet enni, hogy "egyél keveset, mozogj sokat".
2015. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

beírod a keresőbe: kaloriabazis.hu

sokat segít, és meglepően tanulságos..kell egy pár nap, amíg megismered, de aztán király!

2015. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szóval

13 éves vagyok és lány

53 kg vagyok ami nagyon sok és 160 cm

Pont egy napja léptem be a kalóriabázis.hu-ra

Ott azt írta hogy egy nap 1095 kcal-t ehetek

Ma 1058-at ettem

ez jó?

2015. okt. 14. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Én többet ennék fejlödö szervezeted van mind 1200 at meg ennék a helyedbe
2015. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia nálam pre diabeteszt állapîtottak meg nem értettem, alapvetően azt sem mitől hîztam,hisz 1500 kal nál nem sokszor ettem többet.Az orvosom endikrionologus ajánlotta a következőket:keveset együnk,de 4 szer legalabb egy nap,illetve kerüjük a cukros kajakat, italokat. Ezt meg is fogadtam teljeskiőrlésű kenyeret vagy rozskenyeret eszem, már csak rizsből is a vadrizsekben vannak későn felszîvódó szénhidrátok,durumtészta is jó tészta helyett, édesîtő a k.v.-ba teá-ba és hidd el lemegy ez a 4 kg könnyen.Én eddig egy másfél hónap alatt fogytam 4 kg-t, de tornázon is heti 3 alkalommal fel órát. Arra figyelj, hogy a vércukrod ne ingadozzon,ennek az eredménye nem vagy éhes nem eszem sokat, és fogysz mivel naponta a 4 étkezés megvan îgy nem raktaroz a szervezeted nőknél különösen fontos a cukor mérsékelt fogyasztása mert ennek tudható be PCOS betegség is.
2018. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!