Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét alatt milyen változás...

2 hét alatt milyen változás lehet? Többi lent!

Figyelt kérdés
14/f 168 cm 75 76 kg..a számok beszélnek,van rajtam felesleg. De mozogni attól jól tudok gyors is vagyok stb..csak eléggé meglátszik a hasamon az oldalamon és a mellemen. Azt terveztem hogy őszi szünet kezdetekor,meg előbbis..elkezdek fogyózni. Norbi kick-box edzésével,indítanám a reggelt,este pedig felülések hasprések fekvők,lábemelések,hogy azért erősödjek is. Mellette sok zöldség,csak víz és csirke mell,és csirke ételek roston. Milyen eredményt érnék el 2 hét alatt? nem gyors fogyás a vágyam,utána is csinálnám,csak érdekel hogy mire suli lesz 2-hét alatt lenne-e pl cm-ben változás rajtam. Válaszokat előre is köszönöm!

2015. okt. 15. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagy változást ne várj, ha lemegy 2kiló, az igazán nem észrevehető, kivéve persze, ha aránytalanul fogysz s onnan, ahol nagyon meglátszik. Én pl. nem kicsi feleslegnél már az első 10 kiló során drasztikusan lefogytam arcból (nem tudom, konkrétan milyen gyors volt a változás, mivel én az egészből semmit nem vettem észre, amíg meg nem találtam egy régi fotót).

De ha arányosan fogysz, akkor 2 kg inkább csak az utolsó kilóknál látható, akkor is inkább csak azok számára, akik meztelenül látnak és jó megfigyelők... S a legproblémásabb rész sokszor hajlamos a legvégére maradni. Én pl. fogytam 20 kilót, de a hasam szörnyen hájas maradt, alig változott, pedig pont az zavar legjobban. Mindenképpen kitartás kell.

2015. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-2 cm reális, több nem hiszem.
2015. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!