Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony, de zsíros. Mit tegyek?

Vékony, de zsíros. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy hiába vagyok vékony és hiába jó a súlyom a magasságomhoz, mert zsíros, löttyedt vagyok. Jelenleg a BMI-m 18,83, tehát nomrál. A hasam lapos, viszont a fenekem és a combom nagyon-nagyon löttyedt, narancsbőrös, illetve integetőizmom is van. Sportolni nem szoktam, egészség-, ill. rendszertelenül étkezem. Szeretnék változtatni, azonban nem tudom, hogy hogyan kellene elkezdenem. Kollégista vagyok, tehát menzás kaján és mindenféle egészségtelen dolgon élek, szóval, ha a nasit kiiktatom, a menza akkor is marad. Szerintetek mit tegyek? Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget! 16/l

2015. okt. 16. 21:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
ha a menza marad akkor nem sokat tudsz tenni de lehet kolliba is fözni nem? sportnak meg a edzöterembe járás lenne jó olvasd el ezt a könyvet sargakapszula.hu
2015. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Ott a pont Gyúrósnál. A menzás kaját fel lehet dobni salátával, zabpehellyel, tejjel, meg minden egészséges dologgal.
2015. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Én a menzás kaját kidobnám a szarba föleg h 1 adag minőségi kajám 300-350 ft menza is nagyábol ennyi és akkor alig birom meg enni
2015. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
19%

a tej mióta egészséges? csak laktóz tejzsír meg víz az egész, az értékes tejsavófehérje a tejben elég vékony

ezért is árulják az ultraszűrt változatát tejsavó fehérjeként


a menzás kajákkal az a legnagyobb baj, hogy arra szolgál, hogy a nagy átlag éppenhogycsak tápanyagszükségletét kielégítsék amíg haza nem ér, ahol már úgy eszik ahogy akar

te viszont nem tartozol a nagy átlaghoz, mert te javítani akarsz, a szó szoros értelmében testépítő vagy ami meg megkövetel egy rendet az étkezéseid között


az, hogy zsíros vagy, az azt jelenti, hogy a szénhidrátigényedet ki tudtad elégíteni, de nem sportolsz és a fehérje beviteledet is elhanyagolod

egy átlagos embernek napi 200g csirkemellet vagy azzal egyenértékűt be kellene vinnie csak az egészséges izomzat fenntartásához

az izomtömeg növeléshez meg még több kell


sárga kapszula igen

2015. okt. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Nem úgy van, hogy a menzás kajáknak állami szinten hozott jogszabályok alapján egészségesnek kellene lenniük? Egyébként meg a sport a legfontosabb! Keress valamit, amit rendszeresen tudsz csinálni és meg is mozgat!

Az meg hülyeség, hogy a tej nem egészséges. Attól, hogy felsorolod az összetevőit és egyszerűen tűnnek, attól még egészséges marad...

2015. okt. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

egészségesnek nem mérgező vagy ilyenek, de aki testépítésre adja a fejét, annak egyszerűen nem üti meg még így sem a minőségi skálát


a tej meg nem egészséges maradjunk ennyiben, ha nem vagy hajlandó utánanézni

részemről ÁOK-on tanulok, és ha a betegnek tejet adnak annak egyedüli oka, az lehet, hogy az volt olcsó

egyébként nincs olyan összetevője, aminek a hiányára én ajánlanám a fogyasztását


tudom hogy nyócáltalánosban így tanítja a tanítónéni és beleveri a hülyeséget az emberekbe egy életre, de a tej akkor sem az egészség etalonja

2015. okt. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Ja, a menzás kaják egészségessége a glutén nyomatásával, a kevés zsírral meg ilyenek :D Annyira sajnálom a gyerekeket, akiknek azt kell enniük s mondjuk nekik nagyon, nagyon nem passzol. Én speciel rosszul lennék a menzai ételektől. Mondjuk az én időmben se volt jó...

A tejet én sem innám meg s a tisztán étkezők sem véletlenül kerülik. De én nem akarok senkit sem meggyőzni, főleg, hogy nem vagyok szakértő. Nekem nem esik jól a tej, nem logikus, nekem tuti nem való, ez nekem elég is. Nem is jó fehérjeforrás, a bolti különösen szánalmas... Jobb ötletem is van tápanyagbevitelre.


Kérdező, ha muszáj maradnia a menzának, akkor is ér valamit, ha legalább a többin javítasz. S a menzai ételből is hagyhatsz meg...

Mozogni, edzeni pedig simán elkezdhetsz...

2015. okt. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

A korából ítélve gimnáziumi kollégiumról van szó, ott pedig a legtöbb esetben nincs lehetőség főzni magára. Tehát a menzás kaja marad.


Kedves kérdező, A többi menzán kívüli étkezésre figyelj plusz a tesi óráidon legyél aktívabb. Ha az étkezésen nem tudsz változtatni a sport mennyiségen kell. Járj el valami edzésre.

2015. okt. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
attól h többet mozog attól még nem lesz izmos ha ugyan azt eszi a szar kaja több mozgással is szar
2015. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
hülyeségeket beszélsz... kondiba járni mindig érdemes
2015. okt. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!