Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony vagyok de zsíros....

Vékony vagyok de zsíros. Hogyan szabaduljak meg a zsírtól?

Figyelt kérdés

Tudom hogy szálkásító diétát kéne tartanom, és próbáltam is már, de akkor rettentően lefogyok. A narancsbőrt szeretném eltűntetni a lábamról, fenekemről, vádlimról.


KG-ra és alkatra vékony vagyok, de a testem nagy részben zsíros.

Futással és szálkásító diétával annyit értem el, méginkább fogytam de löttyedt maradtam.


Mit javasoltok? súlyzózom pár hete, hetente 2szer. Lehet azzal kéne többet foglalkoznom? És ha igen mire figyeljek az étkezésemnél. Sok fehérje alap...


Lehet előbb izmot kéne felépítenem és aztán megszabadulnom ettől a maradék zsírtól?



2012. júl. 1. 15:25
 1/2 A kérdező kommentje:
23 éves nő vagyok
2012. júl. 1. 15:27
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen a helyzet, lehet jó lenne megkérdezned egy személyi edzőt, h pontosan milyen edzést javasolna. De am kereshetsz zsírégető edzésterveket a neten is.
2012. júl. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!