Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek milyen ételek váltak be?

Nektek milyen ételek váltak be?

Figyelt kérdés
reggeli/ebéd/vacsora

2015. okt. 18. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Leginkább a rántotta (ebédre és vacsorára, kvázi sosem reggelizem, az nem nekem való), bár a zöldségételek se rosszak, csak általában elszállok velük, ami a szénhidrátot illeti... :)

De én erősen szénhidrátszegény vonalon mozgok, másnak egészen más lehet a megfelelő. S persze nekem is vannak más ételeim, tojásból nem jön elég energia s változatosság is kell, habár a tojás eleve nagyon változatos.

2015. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Reggelire:

- barnakenyérből, kornspitzből szendics (pl. májkrémmel, sajtkrémmel, sonkával, főtt tojással) + zöldségek

- zabkása sovány túróval, egy kis gyümölccsel, kis édesítőszerrel

Itt figyelek arra, hogy a napot megfelelő mennyiségű szénhidráttal és fehérjével indítsam.


Ebédre:

- Húsok (hal, csirke, disznó, máj stb.) kb. 10 dkg-nyi rizzsel, bulgurral, krumplival + savanyúság vagy friss zöldségek

- Főzelékek (borsó, sóska, tök, spenót stb.) általában barnakenyérrel, virslivel, tojással, valamilyen sült hússal

- Alkalomadtán egy könnyű leves a főétel előtt


Vacsorára:

- Saláta hússal, esetleg tojással

- Tojásrántotta

- Szendvics (ha aznap nem ettem még annyi szénhidrátot)

- Sovány túró joghurttal

- Párolt zöldségek olvasztott sajttal

- Leves (húsleves, halászlé, zöldségleves)

- Főzelék (hússal, tojással, álatalában kenyér nélkül)

2015. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zab

Csirke rizs brokkoli ( 4x eszek ilyet egy nap)

Túró

2015. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2015. okt. 18. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én salátát szoktam konzerves babbal, (lemosom róla a levet) napraforgómaggal és egy kis öntettel enni (tudom nem kéne, de inkább eszem 70-80 kalóriával többet, mintsem hogy ne élvezzem az ételt.

Ezt szoktam enni gyakran, mert nincs kedvem időm főzőcskézni.

2015. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!