Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az a gondom hogy le kell...

Az a gondom hogy le kell adjak 3 kilót 2 nap alatt, mert versenysúlyt kell csinálnom, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
:( légyszi segitsetek. koszi
2010. márc. 17. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Ezt az edződnek nagyon pontosan tudnia kell.
2010. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudom na , csak szerettem volna kerni tanacoskat toletek..
2010. márc. 17. 13:47
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Vetesd ki az egyik vesédet, a lépedet, a májad felét, a heregolyókat/méhet, vágasd a hajad kopaszra, ez már a fele...

a többit rád bízom!

2010. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
vízhajtó, hajvágás, retekcsutakolás, szarás.
2010. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
3 kiló 2 nap alatt nem fog lemenni sehogy,képtelenség!
2010. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
34%
Mephedrone + Coronita 2 napig. 3kg garantáltan
2010. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát figyi...

Simán lemegy ha nem eszel semmit,és sokat ezdel.

DE AKKOR A VERSENYEN GRANTÁLT AZ ÁJULÁS!

Mefedron?? Hát nemtom,hiába mondják rá,h oan mint az eki,sztem inkább a szexuális váygat fokozzza,legalábbis nekem...

2010. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
sztem te csak összevesztél a dealereddel...
2010. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

aztkérdezte h mivel fogyhat 2nap alatt 3kilót. nem azt h valami baromságot nyomjatok be. azzal szart se segítetek.

nos,nekem sikerült ez a 2nap alatt 3. úgyhogy napi 1 zsömle 2-3karika párizsi. mellé lehet fehérpaprika is este 1 alma nyugottan bemehet. de ezenkívül mást nemettem. 1óra szobabiciklizés. és táncoltam félórát. nekm így lement annyi. remélem segítettem.


15/L

2010. jún. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ó mit sportolsz? én is hasonló helyzetben vagyok, nekem multkor 3 nap alatt ment le ennyi de ha ügyesebb vagy hamarabb összejön tehát: igyál zöld teát és csalánteát (mind a kettő vízhajtó), keveset egyél, abból is azt ami laktat de mégis könnyű megemészteni (pl zabpehely) menj el futni beöltözve (én 2 pólóba, 2 pulcsiba, 2 nadrágba szoktam) ülj be szaunába, és este is aludj beöltözve. tudom ezzel csak vizet vesztessz, de neked lényegében ez is kell. meg előző nap este beöltözve ugrálókötelezhetsz is az is jó. (boxoló szokás)
2010. jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!