Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Duci, telt csajok! Miért...

Duci, telt csajok! Miért vagytok álszentek és fogyókúráztok mindig?

Figyelt kérdés

Annyi gyönyöeű csinos plus size lányt làtni az utcàn..legtöbben miért utáljàtok magatokat,miért fogyóztok eszeveszettul?

Miért nem alartok boldogok,felszabadultak lenni?Miért nem hiszitek el hogy a pasitok imàd titeket? Miért nem lehet elhinni hogy nagy erőfeszítés nélkül is lehetsz jö nő? Csak sportolni kéne néha,neg normàlisan enni..és szeretni önmagad.

Nincs olyan,aki az önsanyargatás helyett inkább megsimogatja a pocijàt? Aki hagyja hogy a pàrja markolássza az ágyba? Aki szexinek làtja magát domborodó pocival is,mikor màr rég volt ideje edzeni?


2015. okt. 24. 16:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibàkért..telóról írtam
2015. okt. 24. 16:58
 2/16 anonim válasza:
Fokeppen azert,mert a legtobb fiu a csontvazokert van oda. Ezert mindenkeppen oda elakarunk jutni. Meg a boltokban is eleve olyan jo cuccok vannak,de csak S-es meretekben :D
2015. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ajànlom neked

Sőt mindenkinek a facebook-on a telt lànyok oldalát!


Kívàncsi lennék,hogy változna e az önképed

2015. okt. 24. 17:06
 4/16 anonim ***** válasza:
Ferfikènt mondom hogy nekem a duci csajok nem jönnek be. Ugyanúgy ahogy a nőknek sem kell a dagadt pasi. Ez van. Ilyen vilàgot élünk, màs az ideàl mint règen. Nagyobb darabok nehezen talàlnak pàrt.
2015. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nekem bejön jó ne legyen kövér de ha husis az a kedvencem
2015. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Van, akinek a sovány nők/pasik jönnek be, van, akinek a teltebbek. (Nekem például nem jönnek be a sovány pasik.)


Kérdező, annyiban egyetértek Veled, hogy sok értelme nincs nyavalyogni azon, hogy ki milyen. (Változtasson vagy fogadja el magát, de a hiszti felesleges.)


29N

2015. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
A pasik 2/3-a úgyis elhízik 25 éves kora után, a maradék pedig rákos lesz.
2015. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nézd, ha egymás mellé állítunk egy átlagos, vagy vékonyabb és egy kövér nőt, akkor bizony egyből látszik, hogy miért csinosabb egy átlagos, vagy vékonyabb alakkal rendelkező nő, mint egy kövér.

Én nem vagyok vékony, van némi túlsúly rajtam (ülőmunkát végzek és nem igazán van módom a rendszeres testmozgásra), ettől függetlenül párkapcsolatban élek és azon kívül is vannak pozitív jelzések férfiak részéről, de figyelek az alakomra, mert nem akarom magam elhízni, mert voltam ettől is dundibb és nem tetszettem magamnak! És akármilyen hihetetlen, de nem a férfiaknak akarunk elsősorban tetszeni, hanem saját magunknak. És ha magunknak nem tetszünk, márpedig kövéren nem tetszünk, akkor bárki a feje tetejére állhat, akkor sem leszek elégedett önmagammal!

2015. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
43%

Ne akarja már senki se azt mondani hogy a túlsúly a szexi!


Inkább megyek csinálok még pár guggolást az eszem eldobom....

2015. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Én is utálom a girnyó pasikat. Egy férfi 100 kiló alatt maximum karácsoonyfadísz.
2015. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!