Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csupán csak sporttal lefogyhat...

Csupán csak sporttal lefogyhatok? 174 kiló vagyok 174 centi. Nem szoktam olyan sokat enni, nem is tudom mit lehetne azon változtatni. Szóval hogyan fogyhatnék le eredményesen?

Figyelt kérdés
nem csontvékony szeretnék lenni, de jó lenne ha a felesleg eltűnne rólam, mert nagyon zavar. eddig még sosem volta ilyen dagatt.
2015. okt. 26. 07:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én csak sporttal fogytam le a feleslegem.


Mit és mennyit szoktál általában egy nap enni? Egészséges vagy?

2015. okt. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem,ide már orvosi segítség kell!
2015. okt. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez már nem kis felesleg. Érdemes lenne valamilyen szakembert felkeresni, személyi edzőt, dietetikus, orvost.
2015. okt. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem az 74 kg akart lenni, nem?
2015. okt. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hupsz, ezt nagyon elírtam :O :D :D

174 centi vagyok és 59 kiló!

2015. okt. 26. 12:16
 6/11 A kérdező kommentje:
na akkor ebben az esetben lefogyhatok sporttal?
2015. okt. 26. 12:17
 7/11 anonim válasza:
Igen,de minek? Inkább izmosodj,ez a súly nem sok,ha jó az izomzat és nem zsír.
2015. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát azt szeretném ,hogy a háj helyett legyen izom.

a combomon van a legtöbb felesleg... hasamon is van egy pici, de inkább a combomon és az zavar nagyon....

Azt szeretném ,hogy jó alakom legyen.

2015. okt. 26. 12:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze lefogyhatsz, elérhetsz bármilyen alakot.
2015. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Feltételezem, lány vagy. 174 centihez 59 kiló nem sok. Ez már inkább szálkásítás, mint fogyás. Vagyis az a legnehezebb. Mert úgy kellene elérni, hogy ne izomból fogyj, hanem zsírból. Tehát én először is súlyzós edzést javasolnék, vagy TRX és egyéb csoportos erősítő órákat, ahol formásodhatsz.


Olyat nem tudsz csinálni, hogy a combodból fogysz, de fenékből, mellből, hasból nem. Szóval sok felesleg nem lehet rajtad, ezért ezt csakis sporttal lehet javítani. És lehetőleg nem futásra gondolok, hanem erősítő edzésekre.

2015. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!