Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! 1 nap alatt 3+ kilo?

Arimyevery kérdése:

SEGÍTSÉG! 1 nap alatt 3+ kilo?

Figyelt kérdés
Anorexias vagyok. Eljottunk az oszi szunetbe ket napra kirandulni..nagyon nagyon sokat ettem. Tegnap elott csinaltam magamrol egy videot..sokkal vekonyabbnak latszok rajta. Ugy erzem vagy 3 kilot hiztam azota..itt nincs merleg de irtozok hazaerni es megmerni magam.Most egyaltalan nem ugy erzem. pedig minden etkezes utan ettem hashajtot. Lehetseges ez hogy ket nap alatt tenyleg annyit ettem hogy meg latszik????

#anorexia #duci #hízás #ennivaló #undorito.süteményej
2015. okt. 24. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ugye tudsz róla, hogy mentálisan beteg vagy és ezt kezeltetni kéne?
2015. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet h magadnak igy tetszel de a srácoknak Nem jön be
2015. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És te mégis honnan tudod hogy én hogy nézek ki?!:)
2015. okt. 24. 21:26
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ennyit híztál volna ,amikor én fogyóztam 6-800 kalóriával brutálisan lelassult anyagcserével volt hogy bezabáltam 7000 kalóriát egy nap alatt és utána 3 nappal visszaállt a zabálás előtti súlyom , és én még csak nem is kirándultam csak néztem a tévét és ettem :D egész napos sétával csomó kalóriát égetsz . Különben ne félj picit többet enni , úgy is lehet valaki extra vékony hogy nem éhezteti magát , 171cm vagyok és 44kg napi 1600 kalóriával már 4 hónapja tartom.
2015. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem korábbi válaszadó vagyok, ne értsd félre. Nyilván azt mi nem tudjuk, hogy hogy nézel ki... Viszont az anorexia egy nagyon komoly pszichés betegség. Tehát a Te problémád nem az esetlegen egy nap alatt +3 kiló plusz, amit egyébként kizárnak tartok, hanem az anorexia. Még ha ezt most nem is így érzed. Fontos, hogy beszélj róla valakivel, aki tud segíteni vagy olyanhoz küldeni, aki segít.
2015. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az igazag hogy en tenyleg nem tartom magam anorexiasnak de rajtam kivul mindenki. 42 kilo vagyok(vagyis voltam tegnap elott mostmar nemtudom...) es mar julius ota nem jon meg a menzeszem. Es ebbe az a borzaszto hogy aki az osztalyomba 45 es ugyanakkora mint en 10 000szer vekonyabbnak tunik nalam szerintem....
2015. okt. 24. 21:41
 7/14 anonim ***** válasza:

Az anorexiát az ember lánya magán kevésbé ismeri fel, látja be. Ez is az egyik jellemzője, hogy betegségtudat nincs. (Engem meg is lepett, hogy úgy kezdted, hogy az vagy...)


Ha a környezetedben "mindenki" azt mondja, akkor az elgondolkodtató. A kimaradó menzesz szintén jele lehet. Tényleg érdemes lenne segítséget kérned, amíg "csak" ennyi a tünete.

2015. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Meglátszódhat. Ha csont és bőr vagy, kitüremkedik a gyomrod, és a beleid. Max Ennyi.

A menzesz elmaradását vedd intő jelnek! A szervezet az életed fenntartása érdekében leállította a szaporítószervek működését. Egyél rendesen, szedj fel pár kilót, amíg még nem késő!

2015. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42 kiló??Annyival születtem!
2015. okt. 25. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Innen láthatod h nem egészséges már a mensid se jön meg

Meg h lehet meg enni 7000kcalt tudod te az mennyi?

2015. okt. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!