Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni a mostani...

Hogyan tudnék fogyni a mostani 58 kg-ról 48-9-re?

Figyelt kérdés
Nem kell gyorsnak lennie,se drasztikusnak.Tudom, hogy szörny étrendenm van.Folyton nassolok és vegán vagyok, de sajnos a zödségeket sem szeretem.Vagyis kb. semmit nem eszek, csak tésztát meg gyorskaját. Ami a mozgást illeti, heti 2x van balett órám. Nem gondolom magam kövérnek, de van rajtam egy kis felesleg. Valaki nem tudna nekem segíteni egy étrenddel, vagy feladatokkal? (16 éves vagyok és 170cm)

2015. okt. 26. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ehhez a magassághoz teljesen jó az 58 kg, semmiféle felesleg nincs rajtad. Ha 48 kg lennél az már a kóros soványság kategóriába esne.
2015. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennek tudataban is fogyni szeretnek ha nem is 10et, de 5 kg-t legalabb
2015. okt. 26. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy mondjon bárki étrendet, ha alig eszel meg valamit...?

Mit eszel meg egyáltalán? Gabona, szója, olajos mag, gyümölcs, növényi zsír? Mi van még, ami növény és nem zöldség...?

Zöldségutáló sima vegákról már hallottam, a vegán étrenden is lehet még elég sokat szigorítani (nyersvegán, ketogén vegán), de zöldségutáló vegán, ez valami nagyon durva és nem egészségesen hangzó.

2015. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De miért akarsz még fogyni, hogy úgy nézzél ki mint egy csontváz, és alultáplált legyél? Szerintem testképzavarod van, már ne haragudj.
2015. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!