Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A logos "erszenyszeru" hasat...

A logos "erszenyszeru" hasat el lehet meg tuntetni?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan modszereket ami kifejezetten arra jo? Olyan valaszoljon aki tudja mirol beszelek esetleg tapasztalata is van.? A helyes etkezes es mozgason felul gondoltam valamire ami konkretan azt segit eltuntetni..ha egyaltalan el lehet tuntetni
2015. okt. 28. 07:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha zsir miatt log akkor mást nem tudsz mint amit irtál ha csak bör màr akkor csak mütéttel lehet
2015. okt. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy el lehet tüntetni. Szikével. Kötényhasnak hívják amúgy.
2015. okt. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
hat en pont ugy hiztam hasra, hogy szepen logott lefele a hasam, amikor neki kezdtem fogyokuranak, edzo ajanlatara kardioztam persze hogy fogyjak, de mivel ilyen hasam volt azt ajanlotta, hogy fogunk a hasra is edzeni, tehat hiaba ajanljak itt azt h egy adott helyrol nem fogsz fogyni, de lehet, en szepen fogytam hasrol, es ahogy erositettem a hasamon az izomokat a háj alatt ugy huzodott vissza a hasam logos resze is, persze en jol taplalkozok, hogy ne nyuljon meg a borom, es sok vizet is iszom, ha megnyulik a bor mer gyorsan fogysz akkor azt mar csak talan a sebesz tudja helyre hozni.de mondom nekem a hasfal edzésével visszahuzodott
2015. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Szoval nem lehetetlen..
2015. okt. 28. 14:03
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

"tehat hiaba ajanljak itt azt h egy adott helyrol nem fogsz fogyni, de lehet, en szepen fogytam hasrol,"


Először is nem ajánlják, mivel az mást jelent. Másodszor pedig nem úgy hangzik, hogy egy adott helyről nem lehet fogyni, hanem hogy csak egyetlen részről nem lehet, csak egész testről, a genetika által meghatározott sorrendben és mértékben.

2015. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
draga utolso bocs h stilisztikailag nem tetszik a mondat vagy akarmilyen nyelvi problemad van vele, de irunk ide nem perfekt tudasu magyarok is, orulunk kulfoldon, h egyaltalan még megszolalhatunk magyarul. en is fogytam mindenhonnan, de foleg hasrol mivel arra tornaztam ra, amugy meg eloszor en vállasodtam meg a karjaim voltak koverek..
2015. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

"de foleg hasrol mivel arra tornaztam ra"


Az, hogy mire tornázol rá, az az izmosodást befolyásolja, hogy milyen sorrendben fogysz az adott testtájakról, az meg genetika. Ide is többen írták, hogy futástól először a hasukról fogytak, mert olyanok, hogy onnan előbb veszítenek zsírt, mint combról. Már meg pont fordítva.

2015. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
de a kerdezo a kotenyhast akarja eltuntetni nem fogyni, ezert a hasat kell erositeni, ott az izmokat h visszahuzodjon..minek menjen futni ha genetikailag log a hasa?
2015. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Ki mondta, hogy menjen futni? Az arra volt példa, hogy nem attól fogy valakinek a hasa, hogy hasra edz! Tanulj meg szöveget értelmezni.
2015. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
de en meg nem azt irtam neki hogy fogyjon, hanem hogy erositse a hasizmait es a hasfalát. és akkor visszahuzodik és ahhoz nem kell futni
2015. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!