Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is így kezdte? .

Más is így kezdte? .

Figyelt kérdés

Fogyózom. Ma elkezdtem tornázni. Kb 2 éve nem sportolok, előtte rendszeresen futottam. Most van 18kg feleslegem.

Rubint Réka DVD-re próbáltam tornázni. Iszonyú volt, szinte semmit nem tudtam megcsinálni! Nagyon lehangoló ez az egész, pedig nagyon akartam. Próbálkozzak tovább ezzel a tornával, vagy keressek valami könnyebbet?


2010. márc. 17. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Béres Alexandrával tornázom.10 évig versenyszerűen sportoltam,de terhességgel felkaptam 30 (!) kilót.Most küzdök még van 17.Az első tornázások kiakasztóak voltak,de napról napra jobb lesz majd,csak ne hagyd,h az izomláz elvegye a kedvedet a folytatástól.
2010. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is brutalisak a Reka meg a Beres A. Norbi videok...Cindy Crawford Workout...Cindy Crawford-New Dimension..ezek a legjobbak neked...Hidd el en fogytam tole igaz...nem 1 honap alatt attam le 8 kg-t ..de erot onbizalmat ad.... *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is vagyok
2010. márc. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tornázz Norbi duci tréningre! Nekem eleinte az is fárasztó volt,de ha belejössz utána jöhetnek a keményebbek! Nekem már igényli a szervezetem,hogy ne csak lötyögjek,hanem rendesen edzek.
2010. márc. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden kezdet nehéz!ha mindennap csinálod kb egy vagy kettő hónap múlva rutinos lesz...
2010. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add fel, tény hogy nem a legkönnyebb tornát választottad, de nagyon hatásos akár Béres Alexandra, akár Réka tornáit csinálod. Én az Add önmagad 2, és az Új kihívásra kezdtem el tornázni, mit ne mondjak az első hónap brutális volt, alig bírtam megcsinálni 20 percet, és másnapra izomlázam is volt rendesen, pedig akkor volt testnevelésórám is, de hát az semmi volt ezekhez képest. Azóta 2 éve folyamatosan csinálom meg szereztem más dvd-ket is, mostmár végig tudom csinálni őket, bár néha még most is szoktam egy kicsit csalni (lábat cserélek popsigyakorlatnál). :D

De röviden szerintem mindenki aki régen mozgott tisztességesen az 100%, hogy így kezdi, szóval fel a fejjel.:)

2010. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!