Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell még fogynom? Kép

Mennyit kell még fogynom? Kép

Figyelt kérdés

[link]


Jelenleg így nézek ki. Tudom, hogy még van mit leadni. Ez az alak nagyon vállalhatatlan még ugye? Edzek egy héten 4x 1,5órát. Plusz étkézésre is odafigyelek. 170cm vagyok.


2015. okt. 30. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy mi a vállalhatatlan, azt neked kell eldönteni. Ezzel az alakkal szépen elvegyülsz a nagy magyar átlagban, de ha fontos számodra az egészség és fittség, akkor néhány kilót még dobj le, az edzés pedig folytasd, ha nem is ilyen mennyiségben.
2015. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem annyira vállalhatatlan, de látszik, hogy nagyon kicsi rád a nadrág, kibuggyannak oldalt elég erősen a hurkáid.
2015. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pár kilót még fogyhatsz, de a nadrág tényleg nem a legjobb választás. Előnyösebb fazonban máris vékonyabbnak tűnnél.
2015. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha nagyobbat veszek fel, akkor viszont lóg rajtam, de nagyon. Próbáltam már. Húzogatom folyamatosan... A hurkák, pedig szülés után maradt ott... Ez ellen szeretnék, most tenni. Szóval nem a lustaságból vagy zabálásból keletketek. :)
2015. okt. 30. 16:18
 5/11 A kérdező kommentje:
Linkeltek nekem előnyösebb fazonú nadrágokat? Meglesem őket, és hátha találok, ami méretben is teljesen jó!
2015. okt. 30. 16:19
 6/11 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ne csípő fazon legyen mert az csak az igazán vékonyaknak áll jól. Érjen a köldöködig a gatya.
2015. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy formátlan, a felső és az alsó tested arányban van egymással, felesleg a hasadon van. Mivel helyi fogyás nincs, megfelelő étrenddel és kardio edzésekkel tudsz fogyni.


A nadrág nem jó választás. Nagyon rövid a dereka, minimum 10 centivel magasabbnak kellene lennie, akkor oldalt nem folyik ki, aminek nem kell. A combon lévő koptatás és a szaggatás optikailag nagyobbnak mutatja a lábaidat, előnyösebb lenne a sötétebb nadrág.

2015. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
A hasadból azért még van mit... de jó úton haladsz, ha elszántad magad és nem adod fel akkor sikerülni fog! Eddz hasra, izmosítsd
2015. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Sötét, magas derekú nadrág, kicsi koptatással előnyös. Normálisabb üzletben még lehet ilyet kapni. Amúgy szerencsés vagy, mert arányos vagy a túlsúlyod ellenére is. Megfelelő kaja, edzés, és néhány hónap múlva nyoma sem lesz a feleslegnek. Sok sikert.
2015. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a fontossági sorrenden mindenképp változtatnék a helyedben,mert a "plusz az étkezésre is odafigyelek" ide bőven nem elég.

pontos kiszámolt étrend kellene,kalóriadeficit,fokozatos szénhidrát csökkentés,ami által nem csak az egészséged az alakod,de az akaratod a tudatosságod is fejlődne.

és ezt egészíti ki az edzés.

első körben mínusz 8 kilót tűznék ki célnak.

2015. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!