Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom?

Mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, 159cm és 57-59kg. Nem tudom miért...valamiért sokan kevesebbnek néztek és mindig rácsodálkoztak, amikor megmondom, hogy hány kg vagyok..már nagyon zavar.:( Mennyit kéne fogynom?Mi a normális a koromban?

2015. okt. 26. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 160 cm vagyok és pont 51 kg és van rajtam egy kis felesleg de izom is bőven

Ha nem látszik akkor nem kell fogyóznod de szerintem 3-4 kg felesleg lehet rajtad

13L

2015. okt. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok, rendben.Köszi a választ!
2015. okt. 26. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen teljesen felesleges fogyóznod, mivel fejlődő szervezet vagy, nagyon sokat fogsz még változni.

Azonban tehetsz azért, hogy egészségesebb legyél: a lehető legkevesebb édességet vidd be a szervezetedbe, felejtsd el a cukros üdítőket, a gyorséttermi kajákat..stb. Néha azért ehetsz ilyeneket, minden csak a mértéken múlik!

Mozogj rendszeresen úgy egyébként is könnyebben fog menni a tanulás is.


(Én már 25 N vagyok, ugyanilyen magas, mint te, viszont én 51-52 kg vagyok, sportolok, és izmos vagyok, felesleg max 1 kg van rajtam.)

2015. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi.De ezen nem kell nagyon változtatnom, mert sportolok, nem szeretem nagyon a cukros üdítőket..néha ha megkínálnak vele, akkor elfogadom, de nem nagyon szeretem.....és igyekszem egészségesen táplálkozni, de néha vannak ilyen kis félrelépések....De tényleg, rá érek ezzel máskor foglalkozni, hiszen még fejlődőben van a szervezetem.Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat!
2015. okt. 26. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!