Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez sok kaja egy...

Szerintetek ez sok kaja egy napra?

Figyelt kérdés

Reggeli:

-egy pohár joghurt

-4 szelet pászka

Ebéd:

-1 tányér leves

-1 adag húsos káposzta

-1 kis darab pogácsa

Uzsonna:

-egy szelet Abonett

Vacsira:

-1 db banán

-1 pohár joghurt


Ez így mennyire jó összeállítás?

Mit kell rajta változtatni?


2010. márc. 18. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?Milyen nemű?Sportolsz?Mennyit szeretnél fogyni?

Egyébként nem rossz az összeállítás...

2010. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

-16,5 éves L vagyok.

-174cm és 85 kg vagyok, de eléggé erős csontozatú.

Nagy hát széles váll, nagy fenék, de formás csípő.

(anyám és apám is élsportolók voltak, szóval szerintem érthető)

-hízékony fajta vagyok.

-Heti 3X 1 órát járok konditerembe.(óvodás koromban úsztam, elsős koromtól egészen 8.-os koromig versenyszerűen karatéztam, és most két éve járok konditerembe.)

-eddig azért nem fogytam, mert össze-vissza ettem, de most rájöttem ennek így semmi értelme, és elkezdtem egy hónapja normális ételeket enni. S lám leszaladt róla 5 kiló :)


nah ennyi rólam:)

mit tanácsoltok?

2010. márc. 18. 15:02
 3/6 A kérdező kommentje:

ja és íme a heti edzésem:


hétfő:

konditerem

Kedd:

kocogás-séta

Szerda:

konditerem

Csütörtök:

kocogás-séta

Péntek:

konditerem


és szombat vasárnap pedig jó sokat sétálok a töltésen a kutyával, vagy a barátaimmal.

2010. márc. 18. 15:04
 4/6 anonim válasza:
Én csak annyit tudok javasolni neked a fogyáshoz, hogy több kalóriát égess mint amennyit megeszel, ez az egésznek az alapja.És a sportot ne hagyd abba , hajrá!
2010. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hiányzik a zöldség, a gyümölcs, a rost...


én az ebédből kivenném a pogácsát, és ha ragaszkodsz a pogihoz, inkább tízóraira edd meg. az jó, hogy sokszor eszel keveset. próbáld meg az 5 étkezést a 4 helyett - így egész nap le lesz terhelve a szervezeted kajaügyileg, és nem leszel éhes. mindazonáltal ehhez a mozgásmennyiséghez sztem ez kevés kalóriabevitel.

2010. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem sok, de nem is jó.

Reggeli: kevés. Egyél normálisan, teljes kiörl. kenyérből szendvicset, sonkával, sajttal, zöldségekkel. Egész nap nem leszel olyan éhes.

Ebéd: attól függ, milyen leves, milyen káposzta. Lisztes cuccok kerülendők, jobb a hús és a friss zöldség, esetleg párolt. A pogácsa belefér, bár 2 fogás után egyáltalán nem indokolt (nem igaz, hogy még éhes voltál, ha jóllaktál, akkor meg nem kell többet enni, fölösleges). Tényleg inkább tízóraira edd. És semmi esetre sem minden nap.

Uzsonna: inkább gyümölcsöt egyél

Vacsora: banán fogyókúra alatt semmiképp. A joghurt nem rossz, ha egy tányér salátára teszed. Lehet hozzá enni valami sonkát, kis darab húst vagy sajtot.

2010. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!