Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ott is fogyni...

Hogyan tudnék ott is fogyni kicsit?

Figyelt kérdés
Nem sokára tablókép fotózás lesz. A térdem alatt a lábszáram nagyon vastag. Nem akarok rosszul kinézni ezért ott hogyan tudnék fogyni?
2010. márc. 18. 16:38
 1/8 anonim válasza:
lépcsőzz, vagy fuss minimum heti 3x
2010. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lábszárból nem lehet fogyni. hosszú nadrágot érdemes felvenni, és ami totál tabu: világos harisnya, keresztben csíkos zokni.
2010. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi =)

csak az a baj h nadrágot nem lehet felvenni és a szoknyának és térdig kell érnie :(

2010. márc. 18. 16:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Onnan nem fogsz tudni fogyni. Magassarkú bokapántos cipő, s ahogy fent is írták: semmi világos harisnya! Biztos csini leszel, ne aggódj. Én pl szeretnék vastagabb vádlikat, mert a combjaim elég vaskosak, így egy kicsit arányosabb lenne a dolog...de hát kinek mit osztottak, nem igaz? :)
2010. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tűsarok!!!! Hosszítja a lábat, formásítja a vádlit!
2010. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi =)

Magassarkum van csak nem tűsarok de egy jó 5-6 centis sarok

2010. márc. 18. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:

nem a tű a lényeg, hanem a magassága :)


pántos viszont ne legyen a cipő, mert az optikailag félbevágja a lábfejed, miközben pont az a lényeg, hogy optikailag nyújtsd. és az is fontos, hogy ne alulról fotózzanak (de ezt a fényképész úgyis fogja tudni).

2010. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah fekete harisnya extra magas tusarku cipovel..en ugyan olyan vagyok mint te nekem be valt..... en 10 cm vettem fel:)
2010. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!