Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dagadt vagyok! Mit tegyek?...

Dagadt vagyok! Mit tegyek? Pls írjatok!

Figyelt kérdés
Elegem van! Mindenki csúfol tesin, hogy idézem:"égessük a zsííírt!" Pedig állítom, jóval többet bírok mint ők, 2 éve heti 2 órában úszom(egy másfél óra torna, és legtöbbszörmásfél, de alapból 1 óra úszaás(szinkronúszás) és most heti 2 óra tánc.Nem tudok mit tenni! Ennél még az anorexia is jobb! Pls! Segíts!
2010. márc. 18. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehet alkatilag vagy ilyen. Mivel nem linkeltél képet igy nem tudom hogy valóban "dagadt" vagy-e vagy sem. Esetleg arc nélkül tehetnél ide egy képet.
2010. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyit mozgol, akkor lehetetlen, hogy dagi légy. Oké, az lehet, hogy erős a csontozatod és hogy van izom is, de nem háj. Csak ők ezt nem fogják fel.

Ha tényleg nagyon zavar, akkor egy kicsit gondold át/írd össze, hogy mit szoktál enni egy nap. Mindent írj bele, még ha csak egy fél túrórudit eszel vagy két deci kólát iszol.

S aztán szépen ki kell húzogatni azokat az élelmiszereket, amelyeknek nincs tápanyag értéke, ami nem hasznos a szervezeted számára.

Az a fontos, hogy többet égess el, mint amit beviszel, s ez nagyon nehéz.


Kitartást, biztos sikerülni fog neked.

2010. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
3%
,,Dagadt vagyok! Mit tegyek? " Foggy leee!!!!!!!!!!Ne egyél sok zsíroskenyeret!!!
2010. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

19:35-ös Büdös bunkó parasztjának tudok gratulálni!


Kitartás, menni fog az! Én is hasonló cipőben járok, mondjuk ha én mozgok pörög rólam a zsír csak nehéz nekiállnom... :)

2010. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Én nem értem, ha ennyit sportolsz akkor lehetetlen, hogy kövér legyél. ugyanis akkor nem is tudnál ennyit mozogni:9

Hány cm és hány kg vagy? Szerintem nem lehet, hogy csak erős az alkatod, azért ez a sok sport izmosít.

2010. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

19:35, de nagyot szóltál... Inkább kussoltál volna.

Én 76 kg vagyok, és hányingert kapok a zsíros kenyértől. (1 ideje semmilyen kenyeret nem eszek), szalonna, csülkös pacal, és társai sem szerepelnek az étrendemben, úgyhogy mielőtt valaki hülyeségeket ír, nem ártana gondolkodni.


Kérdező, ha több az izom, mint a háj, már pedig ennyi sport mellett elég valószínű, akkor legyél rá büszke, és ne foglalkozz velük!

Nem az számít, hogy hány kg vagy, meg mekkora a térfogatod (bizonyos határokon belül), hanem hogy miből "épülsz fel", és hogy mennyire arányos a tested.

Nem tudom, hány éves vagy, de ha az osztálytársaid ilyenekkel csúfolódnak, elég szegényes az értelmi szintjük...

2010. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Próbálj kifárasztani magad olyan szinten hogy már fel se bírj nagyon kelni vagy egyél egészségesen ! Ha még mindig úgy érzed kérd ki valaki véleményét hogy kövér vagy e vagy csak te látod magad annak és ha nem menj el orvoshoz
2010. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet, hogy azért mondják, hogy égesd a zsírt, mert sokat sportolsz?! azt hiszik, hogy fogyózásból jársz mozogni.


mondd nekik, hogy szívesen elhívod őket a sportóráidra, és megmutatod, mi is az a zsírégetés.

2010. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is sajnos hasonlóan látom magam. Nem hinném,hogy ennyi mozgás mellett Te dagi lennél. Az osztálytársaidnak gratulálok! Milyen suliba jársz? Birkák és Bunkók Iskolája? Hihetetlen milyen szemetek az emberek. Írd meg nekünk hány cm és hány kg vagy vagy jobb lenne egy kép rólad. Mert a kg sem mond semmit, ha izmos vagy. Vagy valóban lehet ilyen a csontozatod. Ha anyukádnak vagy valamelyik családtagodnak is erős a csontozata, valószínűleg tőle örökölted. Ne keseredj el!
2010. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
pajzsmirigyed rendben van?ha nem tudod akkor kérlek szépen menjetek el orvoshoz egy ellenőrzésre ,mert tényleg kizárt ,hogy dagi légy ha az vagy annak valami betegség áll hátterében.Lehet hormonzavar is...én a helyedben megkérném anyum vigyen el egy szakemberhez
2010. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!