Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dagadt vagyok! Mit tegyek?...

Dagadt vagyok! Mit tegyek? Pls írjatok!

Figyelt kérdés
Elegem van! Mindenki csúfol tesin, hogy idézem:"égessük a zsííírt!" Pedig állítom, jóval többet bírok mint ők, 2 éve heti 2 órában úszom(egy másfél óra torna, és legtöbbszörmásfél, de alapból 1 óra úszaás(szinkronúszás) és most heti 2 óra tánc.Nem tudok mit tenni! Ennél még az anorexia is jobb! Pls! Segíts!
2010. márc. 18. 19:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Gyerekek azért gondolkozzunk már... mi az, hogy sokat mozog? Heti két órát úszik, és két órát táncol... Heti négy óra mozgás azért nem egy nagy kunszt... Eléget vele hetente max 1500-2000kcal-t. Ha rosszul táplálkozik, akkor ennyi mozgás semmi!!! Simán lehet kövér. Valószínű abszolút rosszul táplálkozik. Ezen kell változtatni.
2010. márc. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszönöm aválaszokta:) Az utolsnak teljesen igaza van. De most itt a jóidő, többet lehet kinn lenni, labdázni, futni a kutya után a parkban:) A kérdést majd törlöm, már megoldódot... Nem foglalom a helyet. És még egyszer köszönöm a válaszokat
2010. márc. 20. 14:39
 13/18 A kérdező kommentje:
nem tom törölni! :D
2010. márc. 20. 14:40
 14/18 anonim válasza:

Én hétfőnb másfél órát táncolok eléggé izzasztóan,kedden egy órát korizok,szerdán másfél óra tánc+egy óra kori,csütörtökön két óra tánc,pénteken másfél óra tánc,szombaton 2 óra tánc + 1 óra kori,vasárnap pedig megintcsak kori..

Kiscsaj iratkozz be a kiscserókokhoz!!!:DSZentivánra:DOtt majd kitáncolod magad ahogy én!!

2010. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nem szeretnél esetleg vízilabdázni?Amióta járok elég sokat fogytam.Bár mondjuk minden hétköznap hajnali és déltáni edzés van.(nyáron)Télen azoknak akik most kezdték nincs hajnali,de viszont 2 óra délután hétköznap.Persze ez mindenhol más ,attól függ milyen az edző.
2013. nov. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
azt kihagytam,hogy nyáron 2óra hajnali 2óra délutáni minden nap.
2013. nov. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

irónikus, hogy írtam a kérdésbe, hogy ennél még az anorexia is jobb.

már megoldódott, lefogytam, sőt sajnos túlságosan is. de már oké:)

2014. ápr. 12. 21:32
 18/18 anonim válasza:
Huhaxd Garutalok!
2018. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!