Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet úgy fogyni hogy eszek...

Lehet úgy fogyni hogy eszek normálisan úgy ahogy szoktam, de közben sportolok? Tehát lehet csak sporttal fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék leadni pár kilót de egyszerűen nem megy az hogy nem eszek annyit vagy csak azt eszem amiben nincs kalória. Légyszi segítsetek. Köszönöm a normális válaszokat!
2015. nov. 4. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet, de azért oda kell figyelni arra, hogy mit eszel.
2015. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En lefogytam ugy, hogy nem figyeltem az etkezesre az uj munkahelyemnek koszonhetoen ami az eddigieknel fizikailag sokkal megterhelobb. Szoval, le lehet fogyni, persze!
2015. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-3 kg-t max, nagy áttörést ne várj, mert a fogyás edzők szerint is 80 %-ban az étkezésen és csak 20%-ban a mozgáson múlik. Ráadásul ahhoz a 2-3 kg-hoz is alkattól függően heti 3-4-szer intenzíven kell zsírt égetni.
2015. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

valóban,ha nem tudatos a táplálkozás akkor simán megtörténhet,hogy a nagyobb aktivitás miatt megnő az étvágy is.

egészségesebb és fittebb leszel,de nem lesz kevesebb zsírod.

ezért ezt az eszek normálisan dolgot a valóságban kellene alkalmazni,hogy az étkezés tényleg normális és természetes legyen.

mert ha te kövér vagy a normálisnak ítélt kajálásoddal,akkor be kell látnod,hogy az a legkevésbé sem nevezhető normálisnak,legfeljebb megszokottnak.

ezért bocs hogy kijavítalak de a kérdésben a megszokott étkezés lenne helyénvaló,nem pedig a normális.

2015. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, akár sport se kell, csak pl. valaki elkezd könnyű fizikai munkában dolgozni s megtörténhet, hogy akár egész tempósan fogy, mivel nem emeli automatikusan a kalóriabevitelt. Ismerek ilyen embert.


Viszont nemcsak azért próbálunk jó étrenden lenni, hogy fogyjunk, bár abban is sokat tud segíteni, sokaknál alapvető az igazán jó étrend (én sem tudok kevesebbet enni és kész). De ott van először is az egészség, tömegeléskor a zsírosodás minimalizálása... S ha valamiért egy ideig nem sportolsz, csak tolod a szokásosat, akkor azért könnyebb újra elkezdeni hízni azon az étrenden, ami már bizonyított. Kivéve azt a ritka helyzetet, amikor remekül ettél, csak kicsit sokat. Az emberek általában nem esznek eleve megfelelően, ahhoz kell tanulniuk ezt-azt...


Ez a "csak azt eszem, amiben nincs kalória" humoros volt, bár sokszor találkoztam olyan hozzáállással eme témakörben, ahol sarkítva erről volt szó. Furák az emberek, én aztán sokat érnék "legelészéssel", egész nap ennem kéne, hogy ne érezzem, hogy éhenhalok. Emlősök vagyunk, egy csomó étel kell mindennap, ne legyen már olyan megterhelő egy kis kalóriadeficit illúzióételek nélkül, amikben semmi nincs. Ha minden kötél szakad, mozogni is lehet többet...

2015. nov. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szeretnék leadni pár kilót de egyszerűen nem megy az hogy nem eszek annyit vagy csak azt eszem amiben nincs kalória.


Fogyni nem is így kell, hanem rendes étrenddel.

Egyébkrnt a kérdésed = zsákbamacska

2015. nov. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"2-3 kg-t max, nagy áttörést ne várj, mert a fogyás edzők szerint is 80 %-ban az étkezésen és csak 20%-ban a mozgáson múlik."


Ez eddig 50-50, majd 60-40, nemrégiben 70-30 volt, most már csak 80-20?

Egyébként egyéni dolog, ki melyiktől fogy jobban, nálam a mozgás 70-80%-ot jelent. Próbáltam a diétát, de attól semmi sem változott, ugyanannyi kiló voltam, sporttal 7-8kg-ot adtam le, vékony és feszes vagyok, látszik a hasizmom, enni többet eszem, ún. hizlaló kajából is többet.

2015. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!


Utolsó: nekem is ez van,hogy ha diétázom nem fogyok semmit. Ha sportolok akkor viszont igen. Nagyon köszönöm a válaszod!


Utolsó előtti: nem arra vagyok kíváncsi hogy mi a véleményed!

2015. nov. 5. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!