Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez összesen mennyi kalória?

Ez összesen mennyi kalória?

Figyelt kérdés
Ma csináltam salátát, de általában ilyeneket szoktam kreálni magamnak és szeretném tudni h ez mennyire hízlal. van benne: fél paradicsom,(kb) 1 e.k tejföl és ugyanennyi majonéz,kb 2-3 nagy levél jégsaláta, pici só,bors, kukorica, és néha: tonhal, sajt.
2010. márc. 18. 19:45
 1/5 anonim válasza:
max 250 - 300 kcal körül van, ha nem teszel bele sok halat vagy sajtot (ami legyen félzsíros) akkor háromszor is eheted egy nap. Persze ez elég drasztikus így hosszú távon. (egy rutinos atkins diétás - és élelmiszertechn.mérnök)
2010. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első: mi az, hogy akkor eheti csak háromszor, ha nem tesz bele sok HALAT??? Tonhalat? A legjobb fehérjeforrás!
2010. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van, a tonhallal mi a baj? Inkább a tejföl, a kukorica, meg főleg a sajt és a majonéz a gáz... Még a zsírszegény sajtok is 25% zsírt tartalmaznak. Majonéz meg úgy sz@r ahogy van.
2010. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

írd ne netbe h www.vital.hu/ kalória táblázat.

Szinte mindennek ott van a kaloria tartalma!!

2010. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek,

amugy meg sajtot ritkán rakok bele, de még szoktam más zöldséget is beletenni, ami épp itthon van.:)

2010. márc. 19. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!