Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így vissza lehet hízni a...

Így vissza lehet hízni a leadott kilókat?

Figyelt kérdés

Lefogytam több, mint 15 kilót. A módszer az volt, hogy nagyon keveset ettem (napi 1000 kalória) és csak a legegészségesebb ételekből (barnarizs, zabpehely, csirkemell, tonhal, saláták). Most zsírban híznék vissza ha továbbra is csak és kizárólag egészséges ételeket ennék de sokkal többet?

Fiatal vagyok, tanulnom is kell és szeretnék tele lenni energiával, nem elnyomva ülni a suliban és várni a következő időpontot amikor megehetem a kis adagomat... Tehát mi történik ha elfogyasztok napi mondjuk 3000 kalóriát (ezzel lakok jól) de semmi cukrosat, csak egészséges ételeket? Ez mellett mondjuk napi fél óra sport.

Köszi! 18F


2010. márc. 18. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Napi 3000? Az azért sok, bár a korodon és a nemeden kívül mást nem említettél. Számold ki kalkulátorral, mennyi kalória az, amennyi a súly megőrzéséhez szükséges. Lehet, hogy az adataiddal annyira jönne ki kb. egyébként. Itt találsz: www.orvosilexikon.hu

És szerintem fokozatos légy! Először csak 1250-et egyél, következő héten 1500 Kcalt. Sok sikert!

2010. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

175 cm vagyok és 68 kg. Erősen sportos testalkat és nekem nem sok 3000 kalória. Ennyivel érzem jóllakottnak, de nem túllakottnak magam.

Fontos, hogy megőrizzem a súlyom, de nem fogok szenvedni, ezt eldöntöttem. Így is rengeteg lemondással jár, hogy csak egészséges ételeket eszek teljesen rendszeresen megszabott étrendben. Ha visszahízok, akkor visszahízok, persze remélem nem fogok.

Köszi a választ, a folyamatosság megvolt, 2 hét alatt minden nap emeltem a kalórián egy keveset és így értem el a 3000-et.

Napi fél órát futok 12 km/h-val futópadon, remélem ez segít.

2010. márc. 19. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:

kicsit többet is sportolhatsz, súlyzós edzés is,meg minden,és akkor tutira nem fogsz visszahízni,hanem jó szálkás leszel:) sok sikert:)

17L

2010. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!