Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem szeretném visszahízni a...

Nem szeretném visszahízni a leadott kilókat. Segítene valaki, aki hasonló módszerrel fogyott?

Figyelt kérdés
A Gastroyal fogyókúráját(ABC rendszer) csináltam,és 6 hét alatt 5 kilót fogytam.Most elutazunk 2 hétre,és nincs lehetőségem folytatni.Vajon milyen szisztéma szerint étkezzem?Előre is KÖSZI a segítséget.
2010. aug. 10. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű: kerüld a finomlisztes és a cukros kajákat! Tipikus nyaralós kaja a gyros: ne pitában kérd, hanem csak zöldséggel! A sült krumplit is hagyd ki! Sok gyümölcs, zöldség, joghurt... Ezt otthon is folytathatod, nem kell vagyonokat költeni a gastroyal csodadiétaira! Tavaly én is próbálkoztam ilyenekkel, de aztán olvasgattam a fogyás mibenlétéről, és már nem pazarlom ilyesmikre a pénzem. Nem tudom, hol laksz, és szállít-e hozzátok a Robin Food, de én őket javasolnám, ha lehet. A legdrágább fitness kajájuk 615 ft, de van 525-ért is és zöldséges- húsos ételt kapsz ezért. Reggelire meg vacsira tudsz te is venni magadnak olyat, ami a diétába illeszthető: müzliszelet (már van a Cerbonának kétféle cukormentes), joghurt gyümölccsel, zabpehellyel, vagy natúr búzapehellyel... Vagy pár szelet teljes kiőrlésű kenyér csirkemellsonkaval, meg zöldséggel. Vagy akár kenyér helyett Abonett, vagy puffasztott rizs is lehet. Ehetsz rántottát! Persze ne szalonnával. :) ezer a lehetőség. Vacsira majdnem ugyanezek, mondjuk a teljes kiőrlésű kenyér kivételével. De süthetsz husit sütőzacskóban- marha egyszerű, és nagyon finom! Túrókrém, körözött paprikával, tojássaláta... Még virsli is lehet. Csak pár ötlet.

Tuti olcsóbban kijössz így, és nyugi, így is fogsz fogyni. Én január óta eszem így, mellette sportolok persze, és eddig 28 kg mínusznál tartok.

2010. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségedet!Nem voltam gépközelben,ezért nem reagáltam a válaszodra!Még 1x köszi,és gratulálok a fogyásodhoz!
2010. szept. 1. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!