Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy segítség kellene, fogyni...

Nagy segítség kellene, fogyni szeretnék nagyon!? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most először írok a Gyakorik.-ba.


A probléma az volna, hogy sajnos nagyon kövér vagyok és szeretnék ez ellen tenni.

16 éves vagyok és sajnos 150kg, tudom nagyon sok!

És szeretném elkezdeni a diétát, de nem nagyon megy, valaki segíthetne ebben, hogy hogyan kezdjem el.

Pajzsmirigy beteg vagyok már születésem óta, de ez csak 3 éve derült ki, mert az orvosok nem jöttek rá, csak ezelőtt 3 évvel Debrecenben jöttek rá.

És erre a pajzsmirigyre szedek gyógyszert is.

Legyen oly rendes valaki hogy segítene, tanácsot adni, hogy hogyan kezdjem el a diétát?


A beszólásokat és a gúnyolódásokat mellőzük, légyszíves!



2015. nov. 7. 14:14
 1/3 A kérdező kommentje:

Sportolni szoktam, leginkább sétálok.

Futni nem szoktam, mert az orvos is megmondta hogy ne fussak ilyen kövéren, mert tönkre teszem a térdeimet.

Meg ugye itthon sokat segítek, főzök, mosok, takarítok, meg 2 kisebb testvérem után mászkálok egész nap.

2015. nov. 7. 14:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is a pajzsmirigyet kell rendbetenni, amíg az nincs rendben, nem sok mindent tehetsz.

Utána meg kérd ki egy dietetikus és egy személyi edző segítségét. Ekkora súlyfelesleggel ebben a korban önállóan ne próbálkozz!

2015. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cintuskaa válasza:
Szerintem is orvos segitseget kerd ki. En is fogyni szeretnek mert kovernek erzem magamat.19eves vagyok 163cm es 78kg en nekem hormon felborulasom van . tudom mit erzel mert enis aterzem teljesen. En amit ajanlanek az a citromos viz . ugyanis teltseget ad es osszebb szoritja a gyomrot kevesebbet leszel ehes. Meg amit mondtak nekem a napi 1poharba pici alma ecet. Kegyetlen szar az ize mint a hanyasnak de elvileg hatasos.ne fuss . ne setalj folosnek tartom . biciklizz ha tudsz es pilates erre keress ra es vegezd a gyakorlatokat. En 60kgra szeretnek lemenni szoval nekem is sok a dolgom meg.
2016. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!