Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell, hogy a...

Mennyi idő kell, hogy a fogyas beinduljon? Kedden lesz két hete, hogy elkezdtem, de semmi változás .

Figyelt kérdés
Nem csalok ,se rizs ,se kenyér ,burgonya ,cukor ,liszt ezekből semmi zsír minimális .Heti 5 torna 30-40 perc.De semmi ,elvagyok keseredve :( .Be fog indulni ha kitartó vagyok ?
2015. nov. 8. 00:40
 1/10 tetro ***** válasza:

Valószínűleg a mozgással van a gond. a torna így bármit jelenthet. milyen pulzussal számmal csinálod?

enni mit eszel amúgy?

2015. nov. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne a kilókat nézd.

Ha elkezdtél rendesen táplálkozni, és mozogsz mellé, akkor a centi fogja mutatni, nem a mérleg. Nameg az, ahogy mások néznek rád.

Zsír fogy, izom nő. Csak az izom térfogata harmada-negyede a zsírénak.

2015. nov. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne koplalj nem éri meg hogy utána a dupláját szedd vissza...a szervezeted bepánikol...mindent lehet mértékkel és intenzív mozgás. Ha beindul elöször víz fog lemenni...utána jön az igazi fogyás.
2015. nov. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mire meg látszik az 1 hét 2 sargakapszula.hu
2015. nov. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónap múlva indult meg a fogyás,22 kilót adtam le.

Szóval kitartás!

2015. nov. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat .Nem koplalok ,és ez a többszöri nekifutásom a diétának mert ,nem láttam eredményt és feladtam .Most megint elkezdem most teljesen száműztem a szénhidrátot a torna is buktató ,saját tempóban nyomom .Ha nagyon hajszolom magam nem bírnám sokáig, azt is fokozatosan .Csak el vagyok keseredve miért nem látszik semmi .
2015. nov. 8. 10:34
 7/10 A kérdező kommentje:

Enni ,Húst ,salit ,tojást ,zöldséget

Torna változatos mindig más video :Shaun t insanity t25,Béres alaxandra ,yoitube interval edzések ,Norbi ducitorna .Ezekből 30-40 perc heti 5 x .

2015. nov. 8. 10:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne siess....lassú fogyás tartós eredmény...
2015. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kalóriabázis.hu-t:)
2015. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Maestro69 válasza:
Nyugi en is 2 honapja tartok a dietamnal es csak most indult be a fogyás dzoval kitartást.
2015. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!