Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónapja életmódot váltottam...

Maestro69 kérdése:

2 hónapja életmódot váltottam (13/f,158cm,58kg) szeretnék alakot formálni mert duci vagyok. De mikor is lesz valtozas?

Figyelt kérdés
Ez abban áll, hogy többet mozgok és elhagytam a lisztes cuccokat, cukros italokat, eteleket stb. 2 honapja semmi valtozas? Mikor fog meglatszodni?? Vagy mit csinaljak

2015. nov. 2. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Komolyabb változtatás kell intenziv mozgás nem kell sok de az olyan is legyen meg a lisztes elhagyáson több kell

Csirke rizs

2015. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy csirke+rizs? Akkor már inkább csirke+zöldség.

Kérdező, még bőven növésben vagy, ne a kilókat nézzed elsősorban hanem a tükröt.

2015. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy életmódváltástól még nem fogysz automatikusan, ahhoz kalóriadeficit is kell. Van, akinek ez összejön egy apró változtatástól, másnak egy drasztikus életmódváltás is kevés, mert úgy is elég sokat eszik.
2015. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és a ch t miböl akarod fedezni?
2015. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kilokat nezem hanem a tukrot. Minden honapba fenykepet keszitek magamrol es semmi valtozas. Intenziv mozgas. Jo kaja. Mai ebed : pulykaszárny+zoldseg koret, reggeli zabkása vizzel . Tizorai egy szendvics tk kenyerrel a suliba. Vacsora pulykaszárny+ zoldseg. Ez mellet2l viz. Rengeteg mozgás. Mit tegyek meg?
2015. nov. 2. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Mérd magad, mert szemre nem olyan könnyű észrevenni a változást.
2015. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tényleg mért magad, mert látod magad a tükörben minden egyes nap ezért nem látsz változást
2015. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!