Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék leszokni az...

Hogy tudnék leszokni az édességevésről?

Figyelt kérdés
Tulajonképpen nem fogyókúrázom,nincs rá szükségem igazán, csak szerintem nagyon sok édességet (csokit, sütit) eszek, szinte már függőség ez, mert ha 1-2 nap kimarad, akkor nagyon kívánom. A fogaim szépek, gyakran mosok fogat, így annak nem árt, nem vagyok hízásra hajlamos, így az alakomat sem féltem, de nem tesz jót, ezért szeretnék leszokni, csak hogy tudnám ezt abbahagyni?
2010. márc. 20. 19:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Utald át nekem a rávalót.
2010. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Átnyergelsz a füszeres kajákra..
2010. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Egyél édesítővel, zabpehellyel és gyümölcsökkel készült süteményeket, illetve cukormentes csokit. Azok egyáltalán nem hizlalnak, nekem is sikerült átszoknom rájuk. Így napi 2 szelet cukormentes (lényegében alig van szénhidráttartalma) csoki tökéletesen kielégíti az édesség utáni vágyamat és nincs benne semmi ami káros volna (az a kevés édesítő belefér).
2010. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ha az első 2-3 napot meg bírod állni, (kínok kínja) utána már sokkal könnyebb!
2010. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Pénzben nem sokat kapnál, mert szeretek sütni és olcsón kijön, ráadásul elég sok csokit kapok ajándékba is.
2010. márc. 20. 20:07
 6/27 anonim ***** válasza:
sok csoki ajándékba... megadom a címem elküldheted a felesleget :)
2010. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Dehogyis.

Add el előbb őket a piacon, AZTÁN utald át NEKEM a bevételt :P

2010. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nem veszel a boltban, az otthon lévő édességekkel kapcsolatban kérj meg egy családtagot, hogy rakja el olyan helyre ahol te biztos nem találod meg, plusz megkéred őt, hogy milyen időközönként mennyit hozzon elő a "rejtekhelyről". Ha nincs szem előtt a finomság, akkor nincs csábítás sem. :)
2010. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ez kb. olyan mint egy erős dohányosnak azt mondani, hogy ne vegyél cigit és kész. Ha ez ilyen egyszerű lenne...
2010. márc. 20. 20:57
 10/27 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű és ezt te is tudod, csakhát nem tudom milyen megoldást keresel. Akaraterő... ennél könnyeb nincs. Ez a valóság, vagy megteszed vagy nem. Te irányitod magad, azt eszel meg amit akarsz... most egy szaros tábla csoki legyőzhet? gondolj erre... persze mértékkel mért is ne.. mértékkel mindent lehet. Ha nassolni támad kedved.. nyugodtan, annyi egészséges finom dolog van a világon!
2010. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!