Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék "leszokni" róla?...

Hogy tudnék "leszokni" róla? Mennyi idő alatt tudok lefogyni?

Figyelt kérdés
Nos leszeretnék fogyni - mily meglepő -, hétfőn és pénteken megyek edzésre (vívok), ez kb. 2 órás és nem csak vívunk, hanem kidobózunk, rohangálunk stb., szóval tényleg mozgunk. :D Kedden spinningelni megyek egy 30-40 percet, szerdán 45 percig tornázok és ezentúl el fogok járni 1 órát teniszezni szombaton. Ezzekkel nincs gond és egészségesen is tudnék étkezni és próbálok is, amivel gond van az a csoki/fagyi. Nem tudom kitől örököltem, de nagggyon édesszájú vagyok. :D Hogyan tudnám ezeket kicserélni valami olyanra, ami egészséges, nem hizlal, de azért édes. :) És ha folytatom így a sportot (ha vége a sulinak a kedd, szerdából valószínűleg futás vagy úszás lesz) akkor egy 5 kg-t mennyi idő alatt tudnék ledobni?
2011. máj. 20. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
én gyümölcsös joghurtot szoktam enni, és belevágom friss gyümidarabokat is. Finom, és nem olyan hizlaló, mint a csoki.
2011. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

almachips, gyümölcsjoghurt (de ebből se sok, ne legyen cukros!!)

bio dolgok (bioboltban van mindenféle müzliszelet meg minden)

2011. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A müzlik tényleg jók, én is azt szoktam enni, nem olyan tömény, mint egy szelet csoki, de az édes-érzetet megadja. A joghurtozás is jó ötlet szerintem. Meg a cukorbetegeknek gyártott édességek is, csak azok piszok drágák.
2011. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám neked, hogy a 'valódi' csoki ízt semmi nem pótolja. Ha tényleg ennyire édesszájú vagy, vegyél magadnak édességet és oszd be, DE ehhez nagy önfegyelem kell. Olyan csokit vegyél, ami előre van csomagolva kis darabokban (pl. olyan pici mini milka, merci, raffaello), és 2-3 naponta megehetsz belőle egy darabot, építsd bele az étkezésedbe.
2011. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én a csokit aszalt datolyával helyettesítem! irtó édes és nagyooooon finooom:)
2011. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én reggelente megeszek egy túrórudit a kávém mellé és annyi a napi csokibevitelem. Nem is igazán vágyok többre szerencsére, pedig édesszájú vagyok (~nagyon szeretem az édeset, úgy értem).

De mondjuk boltban ha látok egy finom tábla csokit, nem kezd el összefolyni a nyál a számba, hanem elsiklok simán felette, vagy ha van itthon valami süti, akkor sem mindig kívánom meg.

2011. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igyál csoki ízű protein turmixot vízzel,vagy nagyon finom a sovány túró folyékony édesítővel,esetleg egy kevés mézzel.
2011. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en ugy szoktam h gyumolcsos joghurtba teszek 1 kanalat es beteszem a fagyasztoba.CSak vigyazz h minnel kevesebb kcal tartalmut vegyel:P
2011. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!