Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan fogynátok nyárig?

Ti hogyan fogynátok nyárig?

Figyelt kérdés
Kondiba nem szeretnek menni egyenlore. 159 centi és 73 kg vagyok etrendet mozgasokat (miből mennyit) elfogadok eddig is fogyokuraztam de ugy erzem hogy nem jon ossze :/

2015. nov. 22. 08:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%
egyel kevesebbet.
2015. nov. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Keveset eszek nem ilyen válaszokat kérek...
2015. nov. 22. 09:23
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Nézd meg a kalóriabázis.hut nekem azzal sikerült lefogynom
2015. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
- Az első válaszoló két szóban leírta a lényeget,ha le akarsz fogyni,egyél keveset.
2015. nov. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
55%
Egyél egészségesebben, zöldségeket, gyümölcsöket. Mozogj rendszeresen! Találj egy nagyon erős motiválóerőt, vinni fog az utadon. Zöld tea fogyasztása nálam csodákat tett. Remélem sikerül elérned a célod!:)
2015. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
56%
(előző vagyok) Oh, és még valami: IGYÁL SOK VIZET! De komolyan ... próbálj odafigyelni a folyadékbevitelre.
2015. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem keveset kell enni, hanem jól. Minden nap félholtra eszem magam, köszönhetően annak, hogy nem szenny, kalóriadús ételeket válogattam össze.
2015. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nézd meg az általad fogyasztott ételek tápanyag összetételét. sok fehérje, rost, kevés CH, és kcal legyen benne.

minden nap mozogj, lehet ez séta, kocogás, bringa, csapatsportok.

kondiba is érdemes lenne járni, én annak köszönhetően fogytam fél év alatt 20kgt.

édesítőszereket felejtsd el, mert csak éhes leszel tőle, a cukrot minimalizáld, napi 3 liter vizet igyál, illetve szedj vitaminokat, krómot.

2015. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat így a végére :)
2015. nov. 22. 11:53
 10/19 anonim ***** válasza:
37%

"Keveset eszek"


Ha keveset ennel akkor nem lenne rajtad ez a 20 kilo felesleg.


Akar tetszik akar nem, a fogyas titka az hogy kevesebb kaloriat viszel be mint amennyit felhasznalsz. A "kondiba" menes nem oszt nem szoroz, az etrended mulik minden.


Kezdd el szamolni a kaloriakat, aztan onnan mar magad is fogod tudni mit kell tenned.

2015. nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!