Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel tudnám...

Milyen módszerrel tudnám magam formába hozni?

Figyelt kérdés
Szeretném magam formába hozni. A pocakomon van egy kicsi felesleg, és ez zavar. Örülnék neki ha szép feszes lenne, és akár kockás is. Tapasztalat, hogy melyik módszer válik be legjobban? Az se érdekel, ha nagyon strapás, csak a hatás érdekelne. Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 20. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd l, hogy milyen magas vagy, hány kiló és mennyi pénzed lenne az étkezésre naponta. Akkor összeállítok neked egy tökéletes étrendet és edzéstervet amivel garantáltan formába hozod magad nyárig.
2010. márc. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még gyerek vagyok, így nem áll rendelkezésemre saját tőke. 150cm és 48kg. Tornázom, emiatt gyakran kell mezbe fellépnem, és nagyon rosszul esett egy sértés, amikor valaki megjegyezte, hogy ilyen pocakkal ő nem venne fel mezt, mert az csak kiadja. Nyáron lesz a nagy gála ezért addigra elszeretné tüntetni, hogy nyugodtan feltudjam venni a mezem.
2010. márc. 21. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:

06:54-es, kérlek szépen, nekem is segítenél, ha megadom az adataimat?


Kiki

2010. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok. 166 cm, és 70 kg. Naponta futok, és dvd tornázom 2 naponta. Tanuló vagyok.


Leginkább egész nap ülök, mivel suliban vagyok nagyon sokáig.


Az ebéd otthon adott, azt eszem mindig. Mellé joghurtot, banánt, müzlit, zöldségeket eszem. Sok teát iszok édesítővel. és sajna sok bolti löttyöt, mert az a gyengém pl: baracklé, sprite.

2010. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!