Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy birnám ki hogy ne zabálja...

Hogy birnám ki hogy ne zabáljak be?

Figyelt kérdés
Pl egy héten 6nap normálisan fogyozomés 1 nap mindig elkap a zabálás.:(A mozgással nem lenne gond csak az az egynap valahogy elkénne hagyni.Valami modszer vagy valamit tudnátok mondnai?
2010. márc. 21. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert a 6 nap alatt gondolom marha keveset eszel. Ilyenkor egyértelmű, hogy a tested így reagál. Magyarul rossz, nem kiegyensúlyozott a diétád.
2010. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pedig figyelek a ch mennyiségre és a kcal ra is és igy fogytam le másféléve 9 kilót:s sőt még ennyit s eettem mert máér annyira megszokta a végén a szervezetema kevés kaját
2010. márc. 21. 10:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Én kalória számolással oldottam meg. 1000-1200 között eszem, és így figyelek a mennyiségre. Minden nap eleget eszem, nem vagyok éhes, és nem törnek rám falási rohamok.
2010. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Paleo kajákból annyit ehetsz, amennyit bírsz és fogysz. El kell hagyni egy csomó megszokott ételt, de ami marad, az egészségedre lesz. Egészen új dolog, de mi kipróbáltuk és működik. Nézz utána: paleolit táplálkozás.
2010. márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ugyan igy vagyok. nem fogyok semmit, pedig tornázom is, már kezdek elkeseredni, május végéig legalább 6 kg lenne a célom, de képtelen vagyok úgy látom
2010. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves 10:43! Engem érdekel nagyon a paleolit táplálkozás, de miután utána néztem elég drasztikusnak tűnik.

"Nem kevesebbet állít ugyanis, mint azt, hogy visszaszoríthatjuk a civilizációs betegségeket, ha elhagyjuk a gabonákat, a burgonyát, a kukoricát, a tejet, a tejtermékeket és a hüvelyes növényeket. "

Te valóban így étkezel? És ha igen nem egészségtelen? Esetleg tudnál egy linket, ahol részletesebben utána olvashatnék? köszi

2010. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves 11.12 !

A könyv tavaly novemberben jelent meg, azóta top 10-es. Meg kell először a benne írtakat emészteni. Végül is az egészségünkről van szó. Itt nem akarom reklámozni, de a tenyek-tevhitek.hu oldalon van fórum róla./ Meg receptgyűjtemény /

2010. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok:( Heti egyszer rám jön a kajálhatnék leginkább vendégségben, vagy vasárnap, amikor a legfinomabbakat főzöm a családnak...Így minden "kajálós" nappal csak a fogyókúrámat hosszabbítom meg:(
2010. márc. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

11:41-es!


Rámegyek az oldalra,de a fórumot hol kell keresni???

Köszi a segítséged!

2010. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

17.07

A blogban.

2010. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!