Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyáltalán nincs akaraterőm....

Egyáltalán nincs akaraterőm. Mindig feladom a fogyókúrát,2 nap alatt. Mit csináljak? Hogy ne zabáljak fel mindent, ami itthon van?

Figyelt kérdés
:(((
2011. aug. 30. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne koplalj 2 napig.
2011. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyit eszel?
2011. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

fogyókúra alatt pl kezdem a napot natúr müzlivel és tejjel. ebédre normális kajából kevesebbet.. vacsira meg vagy vmi zöldség, vagy gyümölcs.. ilyenek...

csak az a baj, h mindig befalok egy csomó csokit meg minden vackot.. és ezek rontják el a fogyókúrámat és csak hízok hízok hízok!

2011. aug. 30. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudatosítod magadban, hogy TE rontod el egyes egyedül a fogyókúrád, és nem a csokik, akik ádázul belemásznak a szádba holott hevesen tiltakozol, na majd akkor beszéljünk fogyókúráról!
2011. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nézz tükörbe.


a) elégedett vagy a látvánnyal: egyél, amit akarsz

b) sírhatnékod van a sok zsírpárnától: tudatosítod magadban, hogy ezért egyedül te felelsz, mégpedig azzal, hogy megállás nélkül tolod a csokit. Ha változtatni akarsz magadon, akkor nem nyúlsz hozzá. Ha meg bekajálsz, akkor ne sírj, hogy dagadtnak érzed magad. Nem bántásképp, én is elbuktam jópárszor, míg ezt meg tudtam fogalmazni és be is tudtam tartani.

2011. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!