Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Leg Magic DVD-t hányszor...

A Leg Magic DVD-t hányszor csináljam egy héten, hogy a strandszezonra látható legyen az eredmény a combomon?

Figyelt kérdés
Szóval elég vastag a combom, másra (tehát has, kar) szoktam csinálni gyakorlatokat, de a combomra nem találtam hatékonyabbat (tehát hogy másnapra erős izomlázam legyen) a Leg Magig DVD-nél. Természetesen oda is figyelek rá, hogy mit eszem! Tapasztalatokat szeretnék olvasni, hogy hányszor csináljam egy héten, hogy másfél-két hónap alatt látsszon a hatása! Köszönöm :)
2010. márc. 21. 12:06
 1/2 anonim válasza:
Fogyni akkor fogsz,ha diétázol.A legm.-től izmosodni fogsz,átformál,ami inkább centikben lesz mérhető,persze diétával nyilván csökken a zsÍrréteg,amit mozgással felturbózhatsz,és az izmok törnek a felszÍnre.-nekem is el kéne újra kezdeni-.Én az első héten minden másnap csináltam a dvd-t-mivel másnapra nem birsz lábraállni-,aztán hozzászokik a szervezet a mozgáshoz,és lehet minden nap,aztán ha elérted a kivánt alakot,vagy közel van,már heti pár alkalom elég.Persze néha lehet egy napot kihagyni,ha nem birod!
2010. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 maundrel ***** válasza:
nyugi másfél 2 hónap után biztos látni fogod a hatását, főleg ha mellé odafigyelsz a kajára és más tornákat/ mozgást (futás/kerékpár) is csinálsz. (nekem 1 hónap alatt 4 cm-rel lett vékonyabb a combom, én heti 5X-6X csináltam,de mellette Béres Alexandra,Czanik Balázs DVD-re is tornázom, és nem rég kezdtem el futni)
2010. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!