Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? FOGYNI...

Hogyan csináljam? FOGYNI SZERETNÉK

Figyelt kérdés

Nem sokára 14 éves leszek,és csak 148-150 cm vagyok,és hát 46 kg.Sokan mondják hogy kicsit dagi vagyok.Le szeretnék fogyni egy pár kilót.

(Ne csak azt mondjátok hogy sportolj meg egyél egészséges kajákat),hanem konkrétan hogy,hogy csináljam.


2010. márc. 21. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
konkrétan: állj fel a gép elől, ülj fel a biciglidre és tekerj 1-2 órát a friss levegőn :) vagy menj és fuss.
2010. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyél fele annyi mint eddig, nőni fogsz még úgyis, szóval nem olyan nagy dolog. Csak figyelj oda, hogy az édességeket felejtsd el, szedj kevesebb kaját a tányérra, mcdonalds meg ilyen helyeket is felejtsd el.
2010. márc. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
KÖSZI!Még irhattok!!!
2010. márc. 21. 13:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kaja:

több zöldség, gyümölcs

kevesebb köret a kaják mellé, inkább csaj színhús

kenyérből is keveset, vagy csak rozskenyeret meg hasonlók

édesség terén szintén kevés, esetleg ha nagyon megkívánod valami diabetikus csoki.


Sport:

biciklit felejtsd el, azzal csak akor fogysz, ha naponta tekersz 2 órát minimum.

Én a futást javaslom. Heti 2-3szori alkalom, kezd kevés méterrel, majd fokozatosan emeld. (pl. én 2000m-rel kezdtem, most 5-6ezreket futok)

ha már nagyon egyoldalú a futás akkor iktass bele pár sprintet, oldalazószökdelést vagy hasonlókat.

A foci is nagyon hatásos lehet, én tavaly nyáron 10 kg-t fogytam a segítségével.

de arra számíts, hogy a kezdet nagyon nehéz lesz, állandó izomláz, feszülő has, meg minden ami ezzel jár.

de kb 2 hét és megszokja a szervezeted, és onnan már sínen vagy mint József Attila!

sok sikert!

2010. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!