Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leg magic-től mennyit fogytatok?

Leg magic-től mennyit fogytatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 13:49
 1/7 anonim válasza:
100%
nem csináltam huzamosabb ideig, viszont nagyon ügyes kis szerkezet, ott dolgoztatja az izmot, ahol nem sok gyakorlat képes erre. nyárra szeretnék csinosabb lenni, úgyhogy elő fogom venni. szerintem megéri beruházni rá.
2010. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hatásos, de tönkre teszi a térdizületeket, mert természetes ellenes mozgásra kényszerít !
2010. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mikor fogják fel, hogy mozgással nem fogyunk hanem izmosodunk?


Emígy pedig jó kis gép, nekem bejött.

2010. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van, s november közepétől mindennap használtam, de kb. 2 hete abba hagytam.

A térdre én a porcerő fortét szedtem, mert tényleg megdolgoztatja. Izmosít, de mellé még kell más is. Én kitöréseket szoktam csinálni Rubint Réka dvd-vel, egyéb magamtól összeállított tornával.

Szerintem holnaptól ismét visszaszokok rá. (kilókban nem volt mérhető)

2010. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
ha fogyni szeretnél menj el futni.
2010. márc. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fenékre és combra is izmosodtatok?
2010. márc. 22. 09:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti, igen, biztos, csak azt nem mindenki bírja.

(Én pl fulladok tőle. És nem azért mert túlsúlyos vagyok, mert amikor 10 kg-al kevesebb voltam, is ez volt, pedig akkor normál súlyom volt...)

2010. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!