Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy súlyveszteség? Mondjuk...

Nagy súlyveszteség? Mondjuk 50 kg fogyás? Ha igen, az hogy csinálta? Mennyi idő alatt? Mennyiről indult?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne!A személyes tapasztalatra lennék kíváncsi,NAGYON!Minimum 50 kilót kell leadnom!!!

(BÁNTÁSRA NINCS SZÜKSÉGEM,VAN ÍGY IS ELÉG BAJOM)


2010. márc. 21. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
relatív az anorexiás 40 kilójából nem fog lemenni 50 viszont 110 ből 50 ideális
2010. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem orvoshoz kéne menned ez nagyon sok.. Menjél el diabetikushoz.. egyedül ne kezdjél bele. Sok erőt, és kitartást.!
2010. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 15 évesen 117 Kg-ról kezdte, 8 hónap alatt 40 Kg-ot adott le. Egy dietetikus állította össze az étrendjét, ami változatos volt, de csak napi 1500 Kcal volt a bevitel.


Ekkora fogyás ennyi idő alatt sajnos túl gyors volt, főként, hgy nem sportolt (akkor még) semmit, és a bőre igen rondán lógott utána! Azóta eltelt 3 év, és most kezd valahogy kinézni a bőre :(


A pozitívum, hogy a vérnyomása, és a cukra visszaállt a rendes értékekre :)

2010. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
17:23 jav: dietetikus
2010. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
118kg-os vagyok!
2010. márc. 21. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy volt kolléganőm gyomorszűkítőt rakatott be, de ő 186 kg-ról indult. 3 év alatt adta le, 110 kg ment le róla. Persze, utána lógott a bőre, kb. öt kilónyi bőrt operáltak le róla a plasztikai sebészeten.

Én 96-97 kg-ról indultam, most vagyok 85 kg, kb. fél év alatt sikerült, de a bőröm nem lóg, szépen húzódik össze. Igyekszem megvonni a szénhidrátot. Igyekszem elkerülni a finomított cukrot, üdítőket, bolti gyümölcsleveket, fehér lisztet, fehér kenyeret, fehér rizst, tésztát.

Ezeket lehet pótolni édesítővel, fruktózzal, rizs vagy graham liszttel, barna rizzsel, durum tésztával. Sok zöldség, gyümölcs, fehér hús vagy sovány disznó hús.

Egy a lényeg, ne egy-két hónap alatt akard leadni, adj időt magadnak. Mozogni kell valamit, ha mást nem, séta. Tudom, hogy nagy testsúllyal nagyon nehéz mozogni, az ugrabugrálás, aerobik ki vannak zárva, megterheli a gerincet, ízületeket. Próbálkozz a jógával, vagy a Pilates tornával. (Sokan azt hiszik, hogy ez kifejezetten női torna, pedig nem az!)

Az étvágycsökkentő izék szart sem érnek, nekem legalábbis semmit. Egy hónapot pocsékoltam el a Minimectillel, egy kilóval sem lettem könnyebb.

Elméletileg meg kellene vonni a sütiket, édességeket is, de én nagyon szeretem őket, ezért néha (főleg, ha szar napom van) eszem ilyeneket is, de nem zsákszámra.

Életmódot kell váltani, új szokásokat felvenni, mind az életvitelben, mind a főzésben, és akkor sikerülni fog. :)

2010. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!