Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kötényhasat ti hogyan kezelite...

Kötényhasat ti hogyan kezelitek a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Mindig is volt rajtam felesleg, majd császárral szültem és lefogytam azóta 40 kilót. Tipikus kötényhasam lett. Tudom hogy végleges megoldás a plasztika, szeretnék is majd, de mivel még szeretnék gyereket addig nem akarom megcsináltatni.Viszont jó lenne kicsit addig is elrejteni, esztétikusabban nézzek ki mondjuk fürdőruhában, vagy sokszor farmerban is látszik ha szűkebb...és van amikor zavar. Akinek kötényhasa van az megosztaná velem hogy hogyan próbálja meg esztétikusabbá tenni a kinézetét? Van valamilyen tuti tipp akár öltözködésben hogy ne oda terelődjön az ember figyelme? Fehérnemű, fűző, lazább póló? vagy bármi...
2015. nov. 30. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Off. Engem is érdekelnek a válaszok, mert valószínű nekemis kötényhasam lesz.
2015. nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!