Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma koplaltam? :S Ha ma leadok...

Ma koplaltam? :S Ha ma leadok 1 kg-t visszahízok 2-t? :S

Figyelt kérdés

Reggeli: 2dl tej+gabonapehely

Ebéd: 20dkg vegyes párolt zöldség+1 pici csirkecomb

Vacsi: 1 joghurt


2010. márc. 21. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
így nem lehet fogyni .... :S sportoljál és egy idő múlva meg fog látszani!!!!!!!4
2010. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ettél volna vacsorára salátát a joghurthoz (ugye nem cukros joghurtot ettél?), napközben pedig 1-1 gyümölcsöt, egész jó lett volna. (Bár én mondjuk reggel normálisan ettem volna.)


Egyébként ha 1 nap koplalsz, az nem olyan vészes. Ha több napig csinálod ész nélkül, akkor igen. Pár éve betegség miatt nem tudtam enni kb. 10 napig. De semmit. Megmelegítettem a kaját, 5 percig turkáltam, majd kidobtam. Egyetlen grammot sem fogytam, mikor visszajött az étvágyam, akkor viszont bazi gyorsan elkezdtem hízni, pedig nem ettem többet és rosszabbat, mint korábban.

2010. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!