Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Könnyen fogyok még sincs...

Könnyen fogyok még sincs akaraterőm végig vinni! Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mondhatni gyorsan fogyok, ha már 3-4 napig oda figyelek, hogy mit eszek már meg is látszik rajtam. De imádok enni és nem bírom megállni egy hét után. Már annyiszor belekezdtem és ha most nem sikerül akkor is bele fogok kezdeni :) Mindenben nagyon kitartó vagyok, de az evés a gyengém. Már kb mindent tudok a fogyókúrákról. Hogyan legyen akaraterőm és hogyan döntsem el fejben, hogy én ez tényleg akarom? Kb 5-10 kilót akarok fogyni. 160 cm, 60 kg, 13 éves vagyok.

2015. dec. 1. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs normális válasz. Én is sokáig nem tudtam magam rávenni mert kenyér"függő" vagyok mást szinte nem is szeretek, de aztán jött a 85 kiló úgyhogy egyik napról a másikra befejeztem. Jelenleg úgy fogom fel hogy minden ettől az egy naptól függ, holnap a holnaptól függ. Ha kitartok lesz eredménye
2015. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért ne ehetnél jókat, csak mert odafigyelsz? Ilyen téren nekem nincs bajom (hacsak nem kap el az, hogy én most rebellis vagyok... de az ritka), a fő, hogy éheznem ne kelljen, mert arra nem vagyok hajlandó. Ha jól tudok lakni és jókat eszem, az cool.

Nem vagy túl szigorú? Főleg ilyen zsenge korban nem kéne azt, bár máskor sem.

2015. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat:) ! Igen, lehet hogy még egy kicsit fiatal vagyok de ugyerzem tennem kell ellene. +Tetszik ez a felfogás ;) első!
2015. dec. 1. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 40 éves vagyok, de ugyanúgy ugyanez a helyzet, mint nálad:) Nekem úgy működik, hogy sportolok, aznap könnyebben meg tudom állni, hogy figyeljek a kalória bevitelre. Vagy tervezz előre egy hétre, hogy miket fogsz enni, rengeteg olyan étel van, amiből ehetsz. Tegnap találtam egy jó oldalt neten, nézd meg, ha van kedved:

[link]

Ha minden belekezdésednél 1 kiló fogyás megmarad, már jó:))

2015. dec. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Dejóóó!!😊 megszoktam tervezni egy hétig de aztan nem tervezem meg es ott csúszik el a dolog...
2015. dec. 2. 14:54
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként amikor utoljara fogyoztam kb. 800 kcl ettem. Ez nagyon keves? Nem voltam ehes akkor.
2015. dec. 2. 14:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Kevés. Nem tudhatom, neked mennyi a nem kevés, ez nagyon változó, de 800 kcal mindenkinek az.
2015. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4es vagyok, szerintem is nagyon kevés a 800. A kalóriabázis.hu-n ki tudsz mindent számolni, be tudod lőni azt a kalóriát, amire neked szükséged van. 800 kcal-lal belassul az anyagcseréd, és amint elkezdesz jókat enni, felszaladnak rád a kilók. Az jutott még az eszembe, hogy 13 éves vagy, még tuti fogsz nőni, lehet elég lenne neked egy sima életmód váltás, súlytartással.
2015. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom az ertelmes, normalis valaszokat!Es megfogadom mindegyiket!😉☺
2015. dec. 2. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!