Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a legjobb módszer a fogyókú...

Mi a legjobb módszer a fogyókúrázásra?

Figyelt kérdés
2 hete minden nap 100 felülést csinálok legalább, ez a mai napra már 300-ra növekedett, van, hogy 400-at csinálok. Célom minél hamarabb lefogyni 109 kilóról, úgy 80 kilóra. Ez kb. 2 héttel ezelőtti mérés. Esetleg milyen ötleteket tudnátok adni?
2015. dec. 13. 02:05
 1/10 anonim válasza:
Az úszás sokat segít szerintem, ha tényleg komolyan is veszed akkor eljársz kocogni is ,semmiféleképpen ne gyorsan minél lassabb annál jobb mivel 15 perc után kezd el égni a zsír. Figyelj arra is, hogy miket eszel.Naponta inkább többször egyél keveset minthogy mondjuk 3x sokat, inkább 4-5x. :) Sok sikert :)
2015. dec. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A teljes étrend változás sokkal többet segíthet mint a felülés.

Én pl soha nem végzek felüléseket mégis 2 hónap alatt 13 kilót fogytam.

A lényeg: Megfelelő étrend. Számold a kalóriabeviteledet.

2015. dec. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

-jól mondták előttem,az étrend nagyon fontos

-magyarul : ha keveset eszel ,akkor 100 % ,hogy lefogysz

2015. dec. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem keveset kell enni, hanem megfelelő mennyiségűt okosan. (a megfelelő mennyiség személyenként változó) de amúgy meg inkább fuss fél-egy órákat. szerintem legalábbis hasznosabb, de te érzed :)
2015. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. kérdező:


Próbálok minél kevesebbet enni, mióta ráálltam erre a fógyókúra dologra. Mindkét térdemmel volt gond korábban, és ezzel a súllyal nem látom előnyösnek, ha nekiállnék hosszabban futni. Előbb leszeretnék adni egy "pár" kilót, hogy kevesebb súlyt kelljen futásközben mozgatnom, ezzel minél kevésbé terhelve a térdeimet.


2. kérdező:


Nem tűnt egyszerűnek az étrendváltoztatás. Azt sem tudom hol kezdjem, mik az egészségesek, mik pedig nem.


3. kérdező:


Azt hallottam, hogy nem egészséges éheztetni magam, szóval azért tartanom kéne valami rendszert. Tudom, hogy te nem pont erre gondolhattál.


4. kérdező:


Az 1.-nek a válaszában leírtam a jelenlegi nézőpontomat a futásról.

2015. dec. 13. 21:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Kérdező alatt válaszolóra gondoltam, csak figyelmetlen voltam :)
2015. dec. 13. 23:15
 7/10 anonim ***** válasza:

második vagyok. Pedig nagyon is egyszerű az étrendváltozás, csak ugye akarni kell.

Én például imádtam a kenyeret, szinte mindent kenyérrel ettem. Minden héten volt pizza vagy hamburger vagy sült krumpli az étlapomon. Tésztát ettem tésztával, és nem volt lelkiismeret furdalásom a 2 nagyon megpakolt tányér spagetti után a tejszínhabos dobostorta elfogyasztása sem. Szóval én ilyeneket ettem, és az eredménye az lett hogy iszonyatosan elhíztam.

Hogy miket egyél az sem nagy ördöngösség. Az interneten rengeteg jó receptet találsz .

Én pl: ma már nem eszek kenyeret, szinte semmihez. Ha májkrémes kenyérre vágyom akkor abonett kenyérrel eszem. Rengetek csirkét, halat, lazacot eszem amit sokféleképpen elkészíthető. Pl hagymás csirke, rizzsel, és párolt zöldséggel.

De voltaképpen mindent eszem, amiben benne van a marhahússal készült spagetti is vagy a rántott csirkemell, csak ugye mértékkel eszem. Mérem, és a napi kalória mennyiségemet fogyasztom el. Ez nagyjából azt jelenti, hogy ma már nem eszek 2-3 hatalmasan megpakolt tányérral, csak annyi adagot eszem ami pont elég is, hogy jól lakjak. Ha már a kenyeret, pékárukat, cukros dolgokat törlöd akkor annak is lesz eredménye..

Fontos a megfelelősport is. Nem rossz a napi 300 felülést, de azon kívül, hogy jó hasizmod lesz, nem sokat ér. A tested többi részén eltűnnek az izmaid. Ha nincs rá mód, hogy konditerembe járj, vagy nem mersz az utcán kocogni az sem gond. Rengeteg otthon végezhető tornagyakorlatok vannak.

Még valamit. Ha "minél hamarabb" akarsz lefogyni 20-30 kilókat, akkor nem kell jósnak lennem, hogy megmondjam kudarcot fogsz vallani. Gondolj arra, hogy a 109 kilód sem 3 hét alatt ment fel rád. Jó, és tartós fogyáshoz idő kell. Inkább adj 1 évet magadnak a sikerhez mint 2 hónapot. Gyors, hirtelen fogyás eredménye csak kis időre ad örömöt, mert egyrészt újra elkezdesz hasonlóképpen enni, és újra hízol..

2015. dec. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az a tervem, hogy ahogy fogyok, úgy próbálok egyre többet sportolni.


A kalória fogyasztásáról lövésem sincs, mert nem tudom, hogy mi mennyit tartalmaz, és mennyit szabad fogyasztanom egy nap.


Nem célom a gyors fogyókúra, de legyen hatása.


Van alkalmam konditerembe járni, de talán az úszásnak jobban örülnék. Nem tudom, melyik a jobb és miért?

2015. dec. 14. 10:01
 9/10 anonim ***** válasza:
ha félsz, hogy tönkreteszed az izületeid, akkor nem futsz hanem gyalogolsz. lehetőleg kicsit gyorsabban mint szoktál. az úszás is tökéletes erre a célra
2015. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#1 Így van akkor mindenféleképpen az úszás :)
2015. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!