Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik diéta módszer a legjobb?

Melyik diéta módszer a legjobb?

Figyelt kérdés
Mire figyeljek diéta közben?
2014. aug. 22. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1: Ez hasznosnak tűnik, kösz! (S még humoros is. Inzulin bácsi a gyárban, ááááá...)


Kérdező, a linkelt könyv is elmondja az elején, hogy sok módszer van s nem mindenkinek ugyanaz a jó, bár van 1-2 okosság, amivel nem igazán lőhetsz mellé. Plusz egy csomó alapinfó, bár itt már vigyázni kell, vannak hamis próféták a táplálkozás s fogyás terén is, de még mennyi!

Az a legjobb módszer, ami NEKED a legjobb, (leghatékonyabb, legélvezetesebb), prioritásaid, ízlésed, tested működése alapján. Nem mindenkinek ugyanaz válik be, van, amit egyesek meg se tudnának csinálni, hiába akarnák... Ami nekem jó, attól más kikészülne egy nap alatt, ami sokaknak beválik, attól én érezném magam oly rosszul, hogy élni se akarnék már... Izé, éjjel van, kezdem elveszíteni a higgadt írásra való képességemet :D De amúgy ez igaz. Van, akinek extrém diéták jönnek be. (Léteznek vegán ketogénezők, na azt nevezem hardcore-nak... Az én kis vega paleo keto napjaim hedonista tramparampok, mondjuk tényleg, s nekem még ez sem tartható hosszú távon... A párom már sokkal alacsonyabb zsírszinten kikészül, azonkívül morc lenne, ha nem ehetne állandóan szénhidrátbombát szénhidrátbombával.)


Fontos az, hogy mit vagy hajlandó beáldozni s mihez ragaszkodsz. A túl drasztikus változásra kevesek képesek úgy, hogy még a testüknek is jó legyen, elég stresszes lehet a durva váltás, ez elég egyértelmű.

Én életmódváltást javaslok s olyat, ami leginkább passzol Hozzád. Nem egyetlen jó módszer van, persze kismillió átkozottul rossz is. Add meg a testednek azt a tápanyagot, amire feltétlenül szüksége van, egyél lehetőleg minőségi ételeket, azontúl azért van mozgástered...

2014. aug. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A szarás!
2014. aug. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az életmódváltás
2014. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A személyre szabott diéta a leghatásosabb.
2014. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hozzáadott cukor teljes elhagyása, csak gyümölcsök fogyasztása, de az is mértékkel és a szénhidrát, mint fő tápanyag felcserélése a fehérjével (tehát kenyér helyett inkább hús. Főétel akár köret nélkül) bejött. Némi saccolós kalóriaszámlálással összekötve. És persze így is baromi nehéz, de ez vált be a legjobban. Meg nem árt edzeni is hozzá.
2014. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja és persze a diéta "vége" után is életmódváltás. Amit a legszigorúbban betartok azóta is, hogy nem iszom cukros italokat, kávét se cukrozom. Meg úgy eleve az édességeket jobb kerülni hosszútávon is, mert azt tapasztalom, hogy azokból a legkönnyebb túlenni magát az embernek, meg megfigyeltem magamon némi cukor függőséget is, ami megint csak nem kedvező hosszú távon
2014. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!