Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nem túl drasztikus...

Szerintetek nem túl drasztikus ez a fogyókúra?

Figyelt kérdés
Férjem belekezdett egy fogyókúrába. Naponta 1 órát fut megállás nélkül a futogepen, utána 3x 15 percet szaunazik. Mellette normálisan étkezik, nem túl sokat, de rendes reggeli, rendes ebéd, és vacsorára saláta. Eddig szinte minden nap kevesebb volt majdnem 1 kilóval. Amúgy 110 kilorol indult, most 103. Tudom hogy a fogyás egy idő után lelassul majd, de azért nagyon aggódók érte, hogy nem túl sok ez, nem-e megerőltető szamara. Mar egy jopárszor eljatszotta ugyanezt, de most sokkal elszantabbnak tűnik. Azt mondta 80 kilóig meg sem áll.
2015. dec. 17. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van.
2015. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A leírás alapján nem tűnik vészesnek, persze nem tudom, mi a "nem túl sok" és a "rendes" s hogy konkrétan ő hogyan fogja viselni hosszútávon, az emberek igencsak eltérnek ebben.

Az első héten túlsúlyos és elszánt férfiak meglepően sokat tudnak fogyni, ennek zöme persze víz.

2015. dec. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Lehet hogy igazatok van, nekem csak az tűnik megerőltetőnek hogy 1 órát folyamatosan fut. 40 éves amúgy.

2015. dec. 18. 07:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, csak eleinte lesz ilyen mértékű a fogyás, ez még 90%-ban vízveszteség.
2015. dec. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egy óra futás nem sok, ennyi lenne a minimum, aminek van értelme.
2015. dec. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján teljesen jól csinál mindent, nem lesz semmi baja.
2015. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha napi szinten szaunázik, azzal lehet probléma, megterheli a szívet. Heti egyszer ajánlott inkább.
2015. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat.

Tudom, ez a sok szaunázás se tetszik nekem, en egy alkalomtol is rosszul vagyok.

2015. dec. 18. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!